Kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie!

Jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych, superszybkich samochodów! ?Transporter: Nowa moc? ? kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie w kinach od 11 września.

Producenci światowego hitu ?Lucy? z Scarlett Johansson i trylogii ?Uprowadzona? z Liamem Neesonem przedstawiają zupełnie nową odsłonę przebojowej serii ?Transporter?. W obsadzie, w roli legendarnego mistrza kierownicy Franka Martina, zobaczymy Eda Skreina ? odkrycie Hollywood, gwiazdę ?Gry o tron? i nadciągającej superprodukcji Marvela ?Deadpool?. Szybki i wściekły reboot ?Transportera? to jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych, superszybkich samochodów. A do tego niezmienne i dobrze znane fanom cyklu zasady ? ?żadnych nazwisk?, ?żadnych zmian w umowie? oraz ?bezwzględny zakaz otwierania przesyłek?!

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

"Transporter: Nowa moc" w kinach od 11 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz