Kto jest kim? – poznaj bohaterów filmu „Wkręceni 2”

SZYJA czyli TOMASZ ZARÓWNY w tej roli PAWEŁ DOMAGAŁA

Sympatyczny Ślązak - i wierny małżonek Jadwigi - który ma szczególny talent do wpadania w kłopoty. Szyja mieszka z żoną w Tychach, pracuje przy obsłudze autostrady i często tęskni za dawnymi kumplami - Fikołem i Franczesko - którzy rozjechali się po świecie, szukając szczęścia? W pracy zaprzyjaźnia się ze Stopklatką. A podczas jednego z dyżurów poznaje agentkę gwiazd - Klementynę... I tak zaczyna się przygoda jego życia! W ciągu kilku dni Szyja pada ofiarą szantażu, porwania i zostaje najlepszym aktorem w kraju. Klementyna zmusza Tomka do niewolniczej pracy w showbiznesie. A przyjaciele - oraz żona Jadwiga - ruszają do stolicy, by go uratować!

MIKI MAZUR w tej roli PAWEŁ DOMAGAŁA

Kiedyś marzył o tym, by zostać prawdziwym artystą... Ale skończył pracując niewolniczo dla Klementyny. Miki jest na planie od rana do wieczora, co chwila nagrywa płyty, reklamy i występuje w kolejnych serialach. A jego agentka za każdym razem dostaje gigantyczną prowizję. Co wydarzy się, gdy Mazur w końcu się zbuntuje - i postanowi uciec od Klementyny i świata showbiznesu?

Paweł Domagała Aktor, kabareciarz, wokalista - i mistrz improwizacji na planie. Widzowie mogli go już oglądać m.in. w serialach "Barwy szczęścia" i "O mnie się nie martw", a na scenie w kabarecie Na końcu świata. Ostatnio brawurowo zagrał również w filmie "Dzień dobry, kocham cię ". Najwięcej fanów zdobył jednak wcielając się w Szyję - bohatera komedii "Wkręceni".

Co sprawiło, że Paweł Domagała trafił na scenę - i przed kamery? - Odkąd pamiętam, gdy było mi źle, oglądałem filmy, które często dodawały mi otuchy. Dlatego zostałem aktorem. Też chcę być dla kogoś inspiracją w trudnych chwilach - wyznaje P. Domagała. Filmy, w których występuje, zawsze ogląda kilka razy - także "Wkręconych". Analizuje poszczególne sceny i dzięki temu wciąż doskonali swoją grę. A producenci to doceniają. - Nie narzekam na brak propozycji. Staram się nie brać wszystkiego jak leci. Staram się wybierać propozycje, w których praca sprawi mi przyjemność i będę mógł się czegoś nowego nauczyć czy sprawdzić się - mówi aktor w jednym z wywiadów. A jak "narodził się" grany przez niego Tomek Zarówny - czyli filmowy Szyja? - W kółko czytałem scenariusz i starałem sobie wyobrazić jaki ten Szyja jest ? czy mam wśród znajomych kogoś z kim mi się kojarzy, jaki to typ człowieka, jak mówi, jak chodzi. Jak już ?złapałem Szyję?, to mogłem się nim trochę pobawić, poimprowizować i to było bardzo przyjemne - zdradza Paweł Domagała.

JADWIGA ZARÓWNA w tej roli BARBARA KURDEJ-SZATAN

Słynna "żona Jadwiga", o której Szyja wspomina średnio co pięć minut. Jadwiga pracuje w Tychach jako policjantka i umie okiełznać każdego przestępcę. Ale jej własny mąż czasem się buntuje i ucieka spod pantofla ukochanej? Tym razem Szyja znów wystawi cierpliwość żony na próbę - gdy zniknie w Warszawie, w towarzystwie seksownej Klementyny. A Jadźka od razu ruszy jego śladem, uzbrojona w cały zestaw rozszalałych hormonów przyszłej mamy!

Barbara Kurdej-Szatan Spontaniczna i pełna energii - dziewczyna, której uśmiech podbija widzów! Najsłynniejsza blondynka w Polsce - nominowana do Telekamery 2015 - gwiazda serialu "M jak Miłość" i świetna wokalistka, której kariera zaczęła się od udziału w programie "X Factor". Co chwila dostaje nowe propozycje i w każdej roli zdobywa tysiące fanów. Niedawno rozbawiła Polskę w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

Bohaterka, którą gwiazda gra w komedii "Wkręceni 2" - Jadźka - to dziewczyna "z powerem". Ostro trzyma męża pod pantoflem? I gdy ukochany znika w stolicy, rusza jego śladem - gotowa walczyć o swoją miłość jak lwica! W dodatku Jadzia ma wkrótce zostać mamą i cały czas boryka się z huśtawką hormonów? To na ekranie. A jaka jest Barbara Kurdej-Szatan, prywatnie? - Jestem bezproblemową osobą, raczej? i dość optymistyczną - tym staram się kierować w życiu. Ale wiadomo: gdy mam dużo na głowie, to bywam trochę nerwowa? Więc muszę uważać na to, żeby się opanować! - wyznaje aktorka.

A jak artystka radzi sobie z nagłym skokiem popularności? - W Warszawie jest mnóstwo znanych ludzi, więc nawet jeżeli czasem ktoś mnie rozpoznaje, to nikt się na mnie tu nie rzuca - zdradza Barbara Kurdej-Szatan. - Na razie to do mnie nie dociera, nie mam kiedy uświadomić sobie, co się teraz dzieje w moim życiu zawodowym. Pracuję, gram kolejne sceny, wcielam się w kolejne postaci. Brakuje mi okazji, żeby poskakać z radości. Pewnie to zrobię, gdy zobaczę efekty w kinie i przed telewizorem! - dorzuca z uśmiechem artystka. - Mówi się teraz o mnie: ?ta, która zrobiła karierę?. Nie wiem, co to właściwie oznacza. Pracuję tak samo jak pracowałam, z tą różnicą, że teraz dziennikarze o mnie piszą.

KLEMENTYNA LICHOŃ - agentka gwiazd w tej roli MAŁGORZATA SOCHA Piękna i diaboliczna? Specjalistka od kłamstw, szantażu i udawanych słodkich uśmiechów. Klementyna traktuje gwiazdy jak marionetki i kieruje każdym ich krokiem. A gdy jeden z artystów - Miki Mazur - próbuje się zbuntować, postanawia dać mu ostrą nauczkę. I w tym celu sprowadza do Warszawy Szyję? Nieświadoma, że - w ślad za mężem - do stolicy przyjedzie też wściekła i zazdrosna Jadwiga...

Małgorzata Socha Gwiazda serialu "Przyjaciółki" powraca na srebrny ekran - i to w wielkim stylu! Aktorka z chęcią występuje w komediach ( "Och, Karol 2", "Weekend") i przyznaje, że lubi poprawiać widzom humor?

- Lubię sprawiać, że na twarzach ludzi pojawia się uśmiech. Na tym mi zależy w mojej pracy - wyznaje Małgorzata Socha. - Wciąż chcę być zaskakiwana nowymi rolami, scenariuszami. Wciąż mam ochotę poznawać moje możliwości. W każdej roli mogę siebie odkrywać na nowo. Dla pięknej aktorki - która niedawno została mamą - najważniejszy jest jednak uśmiech dzieci. Dlatego od 2009 r. gwiazda współpracuje z Fundacją Dr. Clown - za co została nagrodzona ?Gwiazdą Dobroczynności? - i odwiedza małych pacjentów, przywracając im dawną radość? - Chcę sprawić, by chore dzieci chociaż przez chwilę się uśmiechały - zdradza Małgorzata Socha. - Mam też zasadę, że zawsze żegnam się z dzieciakami słowami: ?Nie do zobaczenia w szpitalu?, bo miejsce dzieci nie jest w szpitalach. Ja sama bardzo dużo dostałam od losu i chociaż w ten sposób chcę się odwdzięczyć. - Jak się zacznie pomagać, to się człowiek wciąga. Tak naprawdę jesteśmy tyle warci, ile damy z siebie innym i to uzależnia - dodaje aktorka.

DOLORES MEDEIROS - dama do towarzystwa w tej roli MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA

Urodzinowy "prezent", który Miki dostaje od producenta Leo Branta? Panna lekkich obyczajów, ale wcale nie "lekkiego" umysłu! Dolores uważnie obserwuje świat showbiznesu - i robi wszystko, by zostać w nim na stałe. I tak sprytnie kieruje otaczającymi ją mężczyznami, że nawet tego nie zauważają... Czy u boku Mikiego - oraz Szyi - dostanie w końcu swoje pięć minut sławy?

Marta Żmuda Trzebiatowska Jedna z najbardziej popularnych aktorek w Polsce - laureatka Telekamery - gwiazda seriali "Julia" i "Chichot losu" oraz komedii "Och, Karol 2". Niedawno zdecydowała się też na przygodę z kinem Bollywood i wystąpiła gościnnie w indyjskiej produkcji "Bangistan". A stając przed kamerami żałuje tylko jednego? - ?że za pomocą woli nie mogę zmieniać koloru oczu w zależności od roli? Gdybym to umiała, przeszłabym do historii kina! - rzuca ze śmiechem gwiazda.

Jak aktorka reaguje na ciągłe zainteresowanie ze strony mediów? - Dorastałam w małej miejscowości, w Człuchowie. Ponieważ byłam córką nauczycieli, w szkole obserwowano każdy mój ruch. Można powiedzieć, że byłam pod ciągłą kontrolą. To przygotowało mnie trochę do tego, co teraz dzieje się w moim życiu - zdradza Marta Żmuda Trzebiatowska - Mój zawód to dla mnie hobby - dodaje gwiazda. - Uwielbiam ludzi i publiczność, dla której pracuję, bo nasz zawód jest ściśle z tym związany(?). Uwielbiam spotkania z fanami i to kocham!

Filmowa Dolores - w komedii "Wkręceni 2" - chce podbić świat showbiznesu i stawia na seksapil. Marta Żmuda Trzebiatowska do swojej urody podchodzi za to z dystansem - i humorem. - Kiedy byłam w szkole, w klasie matematyczno-fizycznej, byłam przede wszystkim dziewczyną inteligentną - a nie "ładną". Teraz dość często mi się zdarza, że z kimś rozmawiam i w trakcie tej rozmowy ludziom otwierają się szeroko oczy? I w tych oczach widzę zdziwienie w rodzaju: "O Boże, TO mówi, a do tego jeszcze sensownie!" - żartuje gwiazda.

LEO BRANT - producent muzyczny w tej roli FILIP BOBEK Pewny siebie, przebojowy ? i gotów na wszystko, by nowa płyta Mikiego okazała się prawdziwym hitem. Bo za najpiękniejszą muzykę uznaje sygnał przelewu, który wpłynął właśnie na jego konto. Leo nie ma żadnych skrupułów i razem z Klementyną tworzy wyjątkowo niebezpieczny duet...

Filip Bobek Jeden z najbardziej popularnych aktorów w Polsce - zdobywca Telekamery - gwiazda filmu "80 milionów" oraz seriali "Brzydula", "Hotel 52" i "Przyjaciółki". Jako amant podbił serca tysięcy fanek, ale świetnie radzi sobie też w komedii - co udowadnia m.in. w spektaklu "Kochanie na kredyt".

- Kiedy jestem nazywany "gwiazdą" czuję się z tym niewygodnie. Podchodzę poważnie do swojego zawodu, dla mnie status gwiazdy powinna otrzymać osoba, która naprawdę wiele rzeczy zrobiła - mówi Filip Bobek.

Czego nauczył się jako aktor, pracując na scenie i przed kamerami? - Na pewno odwagi, bo zawsze byłem nieśmiałym człowiekiem. Teraz ta nieśmiałość zmniejszyła się co najmniej o połowę, jak nie o 90 proc. Takie doświadczenie uczy też pokory i pracy w zespole - wyznaje artysta.

Co Filip Bobek ma wspólnego z Leo Brantem, którego gra w komedii "Wkręceni 2"? Przede wszystkim - talent muzyczny. W dzieciństwie aktor chodził do liceum artystycznego, do klasy o profilu muzycznym, gdzie nauczył się gry na pianinie. Poza tym, na planie "Wkręconych 2" F. Bobek spotkał wielu dobrych znajomych - z Małgorzatą Sochą na czele. Oboje studiowali w Akademii Teatralnej w Warszawie i zagrali już razem w kilku produkcjach. - Pracuje mi się z nią śmiesznie. A to dlatego, że za każdym razem, gdy się długo nie widzimy, to spotykamy się na zupełnie innych etapach naszego życia. (?)I kiedy wydaje mi się, że wiem, jak się z Małgośką pracuje, nagle okazuje się, że wcale tak nie jest - rzuca z uśmiechem Filip Bobek. - Małgosia jest po prostu nieprzewidywalna i to jest w niej fantastyczne!

FIKOŁ czyli ZENOBIUSZ KOZIOŁ w tej roli BARTOSZ OPANIA Przystojniak z porywczym charakterem, zawsze gotów ruszyć do akcji. Zenobiusz Kozioł - znany już z pierwszej części "Wkręconych" - powraca i znów bawi widzów! Po ostatnich przygodach Fikoł stracił na kilka miesięcy kontakt z kolegami, ale przyjaźń nadal jest dla niego najważniejsza. Dlatego, gdy Szyja wpada w kłopoty - i tajemniczo znika - Ślązak od razu pędzi na ratunek. A do tego zamienia się w prawdziwego komandosa!

Bartosz Opania Aktor filmowy i teatralny, gwiazda serialu "Na dobre i na złe". "Statyści", "Zakochani", "Historia kina w Popielawach" - Bartosz Opania zawsze wzbudza na ekranie emocje i sprawia, że w kinie uśmiecha się nawet największy mruk.

- Dobra, śmieszna komedia to suma elementów, zagadka. Komedie i aktorzy, którzy w nich grają, muszą mieć wdzięk, aurę, to ?coś?. Nie chodzi o to, że widz lubi jakąś postać, tylko że chce z nią przebywać, że ona przyciąga - mówi Bartosz Opania. - Szlachetne granie w komedii, bycie w niej zabawnym, to wielka tajemnica. Wydaje mi się, że nawet aktorzy, którzy osiągają sukces w tej dziedzinie, mają problem z wyjaśnieniem, dlaczego tak się dzieje. Nie wiedzą, skąd bierze się fenomen - dodaje aktor.

W komedii "Wkręceni 2" B. Opania pokaże nowe oblicze i zamieni się w rockmena! W jednej ze scen filmowy Fikoł zagra koncert przed tysiącami fanów. A widzowie przekonają się, że Bartosz Opania jest nie tylko świetnym aktorem, ale także muzykiem. Artysta od lat gra na gitarze i w jednym z wywiadów zdradza: - Zawsze liczyłem na to, że - będąc aktorem - znajdę czas na robienie wielu różnych rzeczy, dzięki którym na różny sposób wyrażałbym siebie. Niestety, na przeszkodzie stanął mi czas. A raczej jego brak. Kiedyś marzyło mi się np. założenie własnego zespołu muzycznego, w którym grałbym na gitarze. Chciałem być takim Bobem Dylanem.

STOPKLATKA czyli STASZEK KLATKA w tej roli ANTONI KRÓLIKOWSKI

Kolega, z którym Szyja pracuje na autostradzie - i któremu opowiada o swoich problemach. Jako wielbiciel aromatycznego ?ziela?, czasem ?zawiesza się? i przenosi na inny poziom świadomości? A może nawet do innego, równoległego wszechświata?

Antoni Królikowski Talent, szalone pomysły i charakter buntownika. Antoni Królikowski ("Cisza nad rozlewiskiem", ?Przyjaciółki?, "Miasto 44") to jeden z najbardziej utalentowanych - i kontrowersyjnych - aktorów młodego pokolenia. Wirował na parkiecie w "Tańcu z gwiazdami", brawurowo poprowadził telewizyjne show SuperSTARcie ? a teraz znów bawi widzów w nowej roli!

Jest synem aktorskiej pary: Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Świat sceny - i showbiznesu - zna więc od dziecka. - To, co dla rodziców było miejscem pracy, mnie służyło jako fantastyczny plac zabaw, gdzie każdy rekwizyt, jak hełm czy miecz, stawał się niebanalną zabawką - wspomina A. Królikowski w jednym z wywiadów. Sam przed kamerami stanął już w wieku 4 lat. Za to jako 16-latek wygrał pierwszy "dorosły" casting i od tej pory występuje już regularnie. - Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że rodzice nie są za tym, abym szedł w ich ślady. Twierdzili, że nie jest to łatwy kawałek chleba i mieli rację ? mówi aktor. - Zawsze chciałem robić filmy i zawsze chciałem grać w filmach. Uważam tę drogę za uczciwą wobec samego siebie.

PAPARAZZO LUFA w tej roli LESZEK LICHOTA Sprytny dziennikarz i jednocześnie detektyw - amator. Obserwuje Mikiego niemal non stop i w ten sposób poznaje Jadwigę, Fikoła oraz Stopklatkę.

Leszek Lichota Gwiazda seriali "Wataha" i "Prawo Agaty", na dużym ekranie zadebiutował w dramacie "Lincz", za który zdobył nagrodę na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie.

W komedii "Wkręceni 2" gra rolę drugoplanową - ale wcale nie jest tym rozczarowany. - To postacie drugoplanowe przykuwają uwagę widza. Dla aktora są atrakcyjniejsze, bo stanowią wyzwanie pokazania w krótszym czasie więcej niż można wydobyć z głównego bohatera. W drugoplanowej roli trudniej jest zakamuflować słabości i oszukać widza - mówi Leszek Lichota w jednym z wywiadów. W nowej komedii aktor wciela się w sprytnego paparazzo - o pseudonimie Lufa - który "poluje" na gwiazdy? Sam jednak błysków fleszy unika i rzadko trafia na pierwsze strony gazet. - Jest mnóstwo osób znanych tylko z tego, że są znane i wiele takich, które się nigdzie nie pokazują, ale po prostu robią swoje. Wolę tę drugą ścieżkę, czyli robić swoje i cierpliwie czekać aż przyniesie to efekty, a nie wpychać się przez gazety do kuchni i salonów innych ludzi - zdradza Leszek Lichota. I dodaje, że sam oglądać siebie na ekranie wcale nie lubi - nawet w rolach komediowych. - Bardzo dużo mnie to kosztuje. Zawsze mi się wydaje, że kompletnie inaczej wyglądam i że grałem coś innego niż potem widzę. Wychodzi na to, że żyję w jakimś wymyślonym świecie? Mimo tej małej "słabości", aktor przed kamerami czuje się jednak świetnie - i nie żałuje ani jednej roli. - Jeżeli spojrzę na swój dorobek 14 lat, skłamałbym, mówiąc, że źle wybrałem - wyznaje Leszek Lichota. - Oczywiście na początku drogi zawodowej ma się wielkie oczekiwania i nadzieje, które życie potem weryfikuje. Kończąc szkolę aktorską, każdy myśli, że Brando to przy nim nikt, a De Niro to dziadek, którego najwyższy czas zastąpić. Każdy wierzy, że zawojuje świat. Wejście na rynek pokazuje, że to nie takie proste. Z czasem człowiek uczy się pokory, która bardzo się przydaje.

REŻYSERKA w tej roli ANNA MUCHA Na planie jest prawdziwą boginią - i to właśnie od niej zależy "być albo nie być" serialowych gwiazd. Ma ostry język, wprawne oko i bez trudu wyłapuje każdy aktorski "diament". Jak oceni talent Szyi, gdy ten stanie przed kamerami?

Anna Mucha Pełna energii młoda matka - i gwiazda, której każdy krok przyciąga uwagę mediów. - Myślę, że mam talent do tego, żeby? wiem, że to pokracznie brzmi - ale do tego, żeby nie być obojętna ludziom. Że wyzwalam emocje. To są różne emocje, różne stany. Że nawet, jeśli ktoś nie jest w stanie mnie jednoznacznie ocenić, to chce się w ogóle mną zainteresować i zawiesić na mnie wzrok, skupić uwagę - mówi aktorka w jednym z wywiadów.

Studiowała w prestiżowej akademii Lee Strasberga Actor's Studio w Nowym Yorku, zwyciężyła w X edycji "Tańca z gwiazdami", wzięła udział w show "Jak oni śpiewają" i zasiadła w jury programu "You can dance". Teraz projektuje za to akcesoria dla dzieci, bloguje, gra w teatrze i występuje przed kamerami? Jak zawsze pewna siebie, seksowna - i wiecznie zapracowana.

Jej talent komediowy widzowie mogli już podziwiać w filmie "Och, Karol 2". Anna Mucha regularnie pojawia się też w serialu "M jak Miłość". A producentem obu tytułów jest firma MTL Maxfilm - która realizuje także komedię "Wkręceni 2". Na planie gwiazda spotkała więc wielu przyjaciół i czuła się niemal jak w domu. Ze swoją bohaterką ma całkiem dużo wspólnego - bo sama również została kilka lat temu reżyserką i stworzyła film dokumentalny "Wędrowcy. Wigilia 2010". Czy to oznacza, że Anna Mucha planuje teraz karierę nie "przed", ale "za" kamerą? Na razie gwiazda żartuje, że reżyserią zajmie się dopiero, gdy? przybędzie jej zmarszczek. Ale nie ukrywa, że z chęcią podejmie takie wyzwanie. - To jest bardzo twórcze i rozwijające. Już teraz mam kilka pomysłów i chciałabym je kiedyś zrealizować!

PSYCHIATRA w tej roli MARCIN PERCHUĆ Zaufany człowiek Klementyny - za odpowiednią kwotę gotów zapomnieć o skrupułach, a nawet o przysiędze Hipokratesa.

Marcin Perchuć Gwiazda seriali "Lekarze", "Barwy szczęścia", "Ekipa" oraz Usta, usta" - jeden z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Pierwszych fanów zdobył pracując w radiu, gdzie jako reporter nadawał m.in. relacje z olimpiady w Atlancie. A jego talent komediowy dobrze znają widzowie słynnego Teatru Montownia. - Myślę, że bez poczucia humoru i dystansu do rzeczywistości piekielnie trudno jest robić sztukę - rzuca z uśmiechem Marcin Perchuć. I przyznaje, że na początku wcale nie planował wielkiej, artystycznej kariery - i równie dobrze mógł zostać fizykiem. - Gdybym nie dostał się do szkoły teatralnej za pierwszym razem, to bym już tam nie zdawał. Nikt, włącznie ze mną, specjalnie nie wierzył, że się dostanę. To było coś w rodzaju sprawdzenia siebie. Do tego stopnia, że u dziekana fizyki zastrzegłem sobie możliwość powrotu, jak mnie wyrzucą.

Dziś prawdziwą pasją dla Marcina Perchucia jest za to nauczanie. Od kilku lat aktor wykłada w Akademii Teatralnej w Warszawie - i czerpie z tego ogromną satysfakcję. - Koledzy słysząc, że uczę, kręcą głową: bez sensu! Sami bardzo źle szkołę wspominają. A ja uważam, że początek w zawodzie to niesamowita przygoda. Moim studentom niczego nie narzucam. To odskocznia, bo w środku czuję się młody, a dzięki pracy w szkole moje spojrzenie na teatr nie jest pozbawione ciekawości i energii - wyznaje M. Perchuć.

NATALIA - aktorka w tej roli MAGDALENA LAMPARSKA Początkująca "gwiazdka", która gra z Mikim w jednym z seriali? I traktuje znanego aktora niczym bóstwo. Czy zorientuje się, gdy na planie - zamiast słynnego artysty - zjawi się prosty chłopak ze Śląska: Tomek Zarówny?

Magdalena Lamparska Gdy zjawia się na planie, od razu poprawia wszystkim humor? Także dlatego, że uwielbia gotować i często "dokarmia" w pracy kolegów. Urok, talent komediowy i energia - Magdalena Lamparska to dziewczyna, której nie można nie polubić!

W komedii "Wkręceni 2" wciela się w początkującą aktorkę, która gra w jednym ze znanych seriali? W przeciwieństwie do swojej bohaterki, młoda gwiazda doświadczenie ma jednak spore. Zadebiutowała w prawdziwym hicie - "Jutro idziemy do kina". A tuż potem zagrała w rosyjskiej produkcji "Tolko nie siejczas". W ostatnich latach pojawiła się też w serialach "39 i pół" oraz "Hotel 52", ale prawdziwą popularność zdobyła dzięki jednej z głównych ról w produkcji "To nie koniec świata!". - Aktor to człowiek w ciągłej podróży. (...) Jeśli propozycja byłaby interesująca, jestem gotowa zagrać nawet na Grenlandii! - rzuca z uśmiechem w jednym z wywiadów.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz