KSW 31 ? Transmisja gali KSW po raz pierwszy na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisję gali KSW 31. Galę zobaczymy na wielkim ekranie tylko w Multkinie. W głównych walkach KSW 31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz ?Pudzian? Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał ?Cipao? Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol ?Coco? Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz ?Gorilla? Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej ?Irokez? Jewtuszko. 

W sobotę 23 maja Multikino i Federacja KSW zapraszają wszystkich fanów MMA na transmisję gali KSW 31 na wielkim ekranie. KSW po raz pierwszy na wielkim ekranie tylko w 11 kinach sieci Multikino!

Już 23 maja największa organizacja MMA w Europie ? Federacja KSW zorganizuje kolejne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 odbędzie się w jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w Polsce w Ergo Arenie. Gdańsko-sopocka hala gościła już Federację KSW podczas pamiętanych gal KSW 16, KSW 20, KSW 23 i ubiegłorocznej KSW 27: Cage Time.

W głównych walkach KSW 31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz ?Pudzian? Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał ?Cipao? Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol ?Coco? Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz ?Gorilla? Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej ?Irokez? Jewtuszko.

Dla Mariusz Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) będzie to już dwunasty pojedynek na zasadach MMA. Były strongman konsekwentnie buduje swoją pozycję w nowym sporcie i jest już o krok od najwyższych celów w królewskiej kategorii.

W Ergo Arenie po raz kolejny wystąpi też autor najlepszych walk w historii polskiego MMA, najwaleczniejszy zawodnik nad Wisłą Michał Materla (21-4, 3 KO, 12 Sub). Posiadacz tytułu w kategorii średniej już po raz piętnasty wystąpi dla Federacji KSW i tradycyjnie dostarczy fanom niezapomnianych wrażeń.

Kolejną atrakcją w wadze ciężkiej podczas KSW 31 będzie pojedynek Karol Bedorfa (11-2, 3 KO, 3 Sub). Reprezentant Berserkers Team Szczecin i Ankos Zapasy Poznań w Trójmieście stanie do kolejnej obrony tytułu w królewskiej kategorii.

Na majowej gali w klatce KSW po raz pierwszy pojawi się jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Zawodnik z Krakowa w grudniu miał walczyć z Mamedem Khalidovem, ale wtedy z występu na KSW 31 wyeliminował go uraz kręgosłupa. Zanim dojdzie do jego oczekiwanego pojedynku z wracającym do zdrowia olsztynianinem, Drwal stoczy walkę w maju.

Jeden z najefektowniej walczących zawodników KSW Maciej Jewtuszko (11-2, 6 KO, 5 Sub) również wystąpi na KSW 31. Popularny ?Irokez? powróci do klatki KSW po nokaucie wieczoru, który zafundował Vaso Bakocevicowi na szczecińskiej gali KSW 28.

Transmisja gali KSW 31 odbędzie się 23 maja o 19:00 w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

Czas trwania: Gala może trwać do ok 24:00 Data i start wydarzenia: 23 maja, 19:00 Bilety: 40 zł Sugerowany wiek: 18 lat Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz