Krytycy ostrzegają. Nie oglądać z pustym żołądkiem! Nowe zdjęcia z komedii ?Szef?

By wiarygodnie zagrać szefa kuchni w najnowszym filmie, Jon Favreau ? twórca hitu ?Iron Man? ? rozpoczął anonimowo pracę w mobilnej restauracji Kogi BBQ Taco Truck. Klientom, którzy upierali się, że go znają, odpowiadał, że muszą kojarzyć go z? ?food trucka? konkurencji. Nietypowe praktyki reżyserskie przyniosły sukces. Wchodzący 25 lipca na polskie ekrany ?Szef?, jak przystało na ?najlepszą komedię kulinarną ostatniej dekady?, serwuje widzom wysmakowany humor i przepyszną zabawę. A krytycy ostrzegają ? nie idźcie na ten film z pustym żołądkiem!

Czarujący i ekstremalnie zabawny ?Szef? przez wiele tygodni był hitem w USA, gdzie utrzymywał się w Top 10 amerykańskiego box office?u. O filmie, w którego imponującej obsadzie znaleźli się m.in. Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sofía Vergara i Dustin Hoffman, krytycy pisali, że stanowi ?idealną odtrutkę na hollywoodzkie śmieciowe jedzenie? (Rolling Stone), ?poprawia samopoczucie? (Nerdist) i zapewnia ?doskonałą zabawę? (HitFix). W efekcie na gromadzącym recenzje serwisie Rottentomatoes ?Szef? uzyskał lepsze noty (88% pozytywnych recenzji) niż wyprodukowany przez Favreau ? ?Iron Man 3? (78% pozytywnych recenzji). I można śmiało powiedzieć, że tym razem aktor, reżyser i producent w jednej osobie sam sobie zgotował ten los.

http://kinoactive.pl/szefchef/ to chwilowa przerwa Jona Favreau od projektów zakrojonych na dużą skalę i powrót do własnych korzeni. ?Tym razem chciałem napisać scenariusz od podstaw, ukształtować bohaterów samodzielnie, zatrudnić ludzi, z którymi lubię pracować i zobaczyć, dokąd mnie to zaprowadzi? ? mówi reżyser. I tak oto, po zakończeniu pracy przy filmach ?Iron Man 3? i ?Avengers 3D?, których był producentem wykonawczym, Favreau przeniósł na ekran utalentowanego kucharza na życiowym zakręcie.

SZEF w kinach od 25 lipca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz