Kryminalny luty w AXN

Premiera najnowszego sezonu "Elementary", serial "Falco"  oraz kolejne odcinki "Czarnej listy" i "Sposobu na morderstwo"  już w lutym tylko w AXN

Luty w AXN to miesiąc wielkich powrotów. Premierowo na antenie stacji pojawi się trzeci sezon wielokrotnie nagradzanego serialu Elementary, o najlepszym duecie śledczym na Manhattanie z Jonnym Millerem i Lucy Liu w rolach głównych. Podróż w czasie zapewni widzom francuska produkcja Falco o poruczniku, który budzi się po dwudziestu latach śpiączki i wstępuje ponownie w szeregi policji. W nadchodzącym miesiącu AXN wyemituje również najnowsze odcinki sensacyjnych produkcji, Czarnej listy i Sposobu na morderstwo.

Serial Elementary to historia genialnego, choć nieco ekscentrycznego detektywa (w tej roli Jonny Lee Miller), który wraz z niezastąpioną Joan Watson (Lucy Liu) tworzy najlepszy zespół śledczy na Manhattanie. W wyniku niespodziewanego wyjazdu Holmesa, na początku trzeciego sezonu Joan samodzielnie prowadzi dochodzenia dla nowojorskiej policji. Po sześciu miesiącach Sherlock wraca z Londynu, gdzie pracował dla brytyjskiego wywiadu, i próbuje na nowo ułożyć sobie zawodowe relacje ze swoją dawną partnerką. Sprawę komplikuje pojawienie się Kitty Winter (Ophelia Lovibond), która u boku Holmesa stawia pierwsze kroki w zawodzie profesjonalnego detektywa. Kolejne odcinki odsłaniają tajemniczą przeszłość młodej rywalki Joan Watson, jak również rodzinne problemy inspektora Gregsona (Aidan Quinn). Premiera trzeciego sezonu serialu Elementary w poniedziałek 2 lutego o godz. 22.00, kolejne odcinki w poniedziałki o godz. 22.00 w AXN.

Serial sensacyjny Falco to francuska adaptacja wielokrotnie nagradzanej niemieckiej produkcji Der letzte Bulle. Tytułowy bohater, Aleksandre Falco (w tej roli Sagamore Stévenin), budzi się ze śpiączki, w którą zapadł po fatalnej w skutkach strzelaninie 22 lata wcześniej. Ku zaskoczeniu swoich przełożonych, porucznik nie przyjmuje propozycji przejścia na wcześniejszą emeryturę i wraca do pracy pod dowództwem swojego byłego partnera, a obecnie komisarza, Jean-Paula Ménarda (Arno Chevrier). Wbrew swej bezkompromisowej i lekko nieobliczalnej osobowości, Falco stara się dostosować do zupełnie innej rzeczywistości od tej, którą znał dotychczas. Próbuje również na nowo ułożyć sobie relacje z byłą żoną Carole (Mathilde Lebrequier) i ponad 20-letnią córką Pauline (Marie Béraud).

Premiera serialu Falco w środę 18 lutego o godz. 23.00 w AXN, kolejne odcinki w każdą środę o godz. 23.00 w AXN.

Serial sensacyjny Czarna lista pokazuje losy agenta Raymonda ?Red? Reddingtona (w tej roli James Spader). Niegdyś poszukiwany przez amerykański wymiar sprawiedliwości jako jeden z najgroźniejszych przestępców, teraz pracuje dla FBI i pomaga ścigać swoich dawnych współpracowników. Działając na granicy prawa, w drugim sezonie ?Red? musi się zmierzyć między innymi ze szpiegami z Iranu i Rosji. Przystępuje również do ostatecznej rozprawy ze swoim największym wrogiem, byłym członkiem KGB, Berlinem (Peter Stormare). Ponadto w nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, co w przeszłości łączyło Reddingtona z ojcem Elizabeth Keen (Megan Boone). Nowe odcinki drugiego sezonu serialu Czarna lista w każdy czwartek od 19 lutego o godz. 22.00 w AXN.

Główna bohaterka serialu Sposób na morderstwo to ceniona profesor prawa karnego Annalise Keating (tej roli Viola Davis). Co roku kilku najzdolniejszych studentów z prestiżowego uniwersytetu w Filadelfii, na którym wykłada, otrzymuje możliwość odbycia stażu w jej kancelarii. Aby wyłonić najlepszych, Annalise stawia przed nimi trudne zadanie ? mają rozwiązać zawiłą sprawę kryminalną. Gdy rozpoczyna się rywalizacja, nikt z nich nie przypuszcza, że zostaną wplątani w prawdziwe morderstwo, które na zawsze zmieni ich życie. W najnowszych odcinkach serialu na światło dzienne wyjdą kolejne sekrety głównych bohaterów a sprawa morderstwa Lili zacznie się komplikować. Nowe odcinki serialu Sposób na morderstwo w każdą środę od 18 lutego o godz. 22.00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz