Krwawy przedsmak końca! Galeria zdjęć z horroru ?[REC] 4: Apokalipsa?

Zabójczy wirus, horda zombie i piękna kobieta walcząca o życie na pokładzie statku-widmo. Wszystko to znalazło się w galerii zdjęć zwiastujących polską premierę ?[REC] 4: Apokalipsa?. Wyczekiwany finał najsłynniejszego na świecie cyklu europejskich horrorów trafi do kin 31 października. Zapomnijcie o części trzeciej i przygotujcie się na ?rozpędzony rollercoaster wydestylowanej adrenaliny? pisze Hollywood Reporter!

?[REC] 4: Apokalipsa? to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

[REC] 4: APOKALIPSA w kinach od 31 października 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz