„Król życia” – pozytywny seans we wrześniowym Kinie Kobiet!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę ulubionego cyklu Pań! 14, 16 lub 17 września (w zależności od kina) na seansach Kina Kobiet w całej Polsce zobaczyć będzie można zarażającą szczęściem komedię - ?Król życia?.

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały?

Spotkania Kina Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim miła chwila wytchnienia, spędzona w miłym towarzystwie, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Kino Kobiet zaprasza także do udziału w konkursie, w którym wygrać można CROSSOVER Fiat 500X! Wystarczy wysłać kreatywne nagranie kobiecego parkowania ?kopertą? oraz potwierdzenie zakupu 3 biletów na Kino Kobiet!

Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów ?będzie można się o tym przekonać podczas najbliższych seansów z cyklu Kino Kobiet. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.facebook.com/KinoKobiet oraz www.helios.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

4 thoughts on “„Król życia” – pozytywny seans we wrześniowym Kinie Kobiet!

Dodaj komentarz