Król R&B łączy siły z twórcą „Króla Lwa”! Oto piosenka promująca animację „KUMBA”

W sieci pojawił się teledysk do utworu ?The Real Me?, piosenki promującej ?Kumbę? ? nową animację twórców hitowej ?Zambezii? i nagrodzonego dwoma Oscarami ?Króla Lwa? (od dziś w kinach). Jej autorem jest Loyiso, nazywany królem południowoafrykańskiego R&B, wokalista i producent muzyczny, który regularnie współpracuje z takimi artystami jak Alicia Keys, Shakira, Elton John, Akon czy Will Smith.

Loyiso ?The Real Me?:

Zdobywca tytułu najbardziej stylowego mężczyzny kraju, Loyiso, od ponad dekady pozostaje jednym z najpopularniejszych artystów w RPA. Jest laureatem najważniejszych branżowych nagród, a jego występy oklaskiwały takie sławy, jak: Nelson Mandela, Richard Branson, Gordon Brown, Bill Clinton czy Oprah Winfrey.

Loyiso jest ambasadorem inicjatyw i imprez charytatywnych na rzecz walki z AIDS i pomocy głodującym dzieciom, takich jak Fundacja Uśmiechu, 46664, Cotlands, Fairtrade czy MaAfrika Tikkun.

Polscy widzowie mogą kojarzyć go ze słynnego, transmitowanego na cały świat, koncertu FIFA World Cup Kick-Off, gdzie wystąpił u boku takich artystów jak Alicia Keys, Shakira, the Black Eyed Peas i John Legend. Jak sam mówi: ?Występy na żywo to momenty, w których mogę połączyć w jedno wszystko to, co najbardziej kocham w muzyce.?

Animacja ?Kumba? inspiruje również artystów europejskich. W sieci pojawił się niedawno klip popularnej węgierskiej grupy Alma együttes ? ?Khumba dal?, który można obejrzeć tutaj:

Za to polscy widzowie usłyszą w filmie piosenkę w brawurowym wykonaniu Jarosława Boberka, który użyczył swego głosu postrzelonemu strusiowi Bradleyowi.   Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz