Król kina akcji John Wick powraca w październiku na Cineman

John Wick powraca! Keanu Reeves w kolejnej odsłonie historii genialnego killera od października na Cineman

Już w październiku na Cineman pojawi się trzeci film z kultowej już serii John Wick ze znakomitym Keanu Reevesem w roli tytułowej. Tydzień później Cineman udostępni pełną przygód animację opowiadającą o przygodach brzydkich, ale uroczych zabawek Paskudy. Ugly Dolls.

Premiery VOD w paździrniku

John Wick 3 - PREMIERA 04.10.

Pełna akcji i czarnego humoru filmowa petarda! John Wick 3 to kolejna odsłona krwawych rozgrywek kultowego killera. Tym razem ten niedościgniony zabójca i miłośnik psów wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Po zlikwidowaniu jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem numer jeden, a za jego głowę zostaje wyznaczona ogromna nagroda - 14 milionów dolarów. W ślad za Johnem ruszą najlepsi specjaliści od mokrej roboty. Film podobnie jak dwie poprzednie części wyreżyserował Chad Stachelski. W rolę perfekcyjnego zabójcy wcielił się ponownie ulubieniec publiczności na całym świecie Keanu Reeves. Tym razem zobaczyć go można w towarzystwie dwóch laureatek Oscara Halle Berry i Anjeliki Huston.

Premiery VOD w paździrniku

Paskudy. Ugly Dolls - PREMIERA 11.10.

Paskudy. Ugly Dolls to porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii gier i zabawek. Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Jednak mała Moxy nie zamierza pogodzić się z losem. Pragnie wyrwać się ze swojej osady w szeroki świat i zrozumieć, dlaczego Paskudy nie mogą trafiać do rąk dzieciaków. Film wyreżyserował Kelly Asbury, w którego dorobku są takie wielkie kinowe przeboje jak Shrek 2 czy Mustang z dzikiej doliny. W polskiej wersji językowej głosu lalkowym postaciom użyczyli między innymi Kamil Bednarek i Anna Karwan.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz