Kosmiczna premiera!Drugi sezon serialu „Dark Matter” na kanale Sci fi

W lipcu kanał Sci fi zabierze widzów w międzygalaktyczną podróż za sprawą serialu Dark Matter, opowiadającego o losach załogi statku kosmicznego, której członkowie budzą się nie mając żadnych wspomnień na temat tego, kim są, ani w jaki sposób znaleźli się na pokładzie. Pierwszy odcinek drugiego sezonu pojawi się na antenie Sci fi już w niedzielę 10 lipca o 21:00, 9 dni po jego amerykańskiej premierze.

Dark Matter 2

Dark Matter to serial z gatunku space opera stworzony na bazie komiksu o tym samym tytule, łączący w sobie wartką akcję i nieoczekiwane zwroty sytuacji. Produkcja składa się z 13 odcinków i śledzi przygody załogi statku kosmicznego Raza. W pierwszym sezonie bohaterowie budzą się nie pamiętając kim są, ani co robią na pokładzie. Statkiem steruje nowoczesny i niebezpieczny android, zaś ładownia wypełniona jest bronią. Wkrótce zdezorientowani członkowie załogi zostają wciągnięci w międzygalaktyczną wojnę. Pierwsza odsłona serialu zakończyła się zdumiewającym odkryciem i aktem zdrady. Drugi sezon Dark Matter przynosi kolejne niespodzianki i komplikacje, mnożąc pytania i zmuszając bohaterów do podejmowania trudnych decyzji.

Głównymi bohaterami serii są: ?Jedynka? (Marc Bendavid, Bitten) - człowiek, który zawsze stara się postępować zgodnie z zasadami moralnymi, ?Dwójka? (Melissa O?Neil, broadwayowska produkcja Nędzników) - zdecydowana i uparta, faktyczny przywódca grupy, ?Trójka? (Anthony Lemke, Świat w płomieniach) - prawdziwy twardziel, ?Czwórka? (Alex Mallari Jr., Robocop) - spokojny i małomówny, ale jednocześnie zaprawiony w walce, ?Piątka? (Jodelle Ferland, Zmierzch) - najmłodsza z grupy oraz ?Szóstka? (Roger Cross, Wirus) ? z pozoru szorstki, ale w głębi to człowiek o złotym sercu. W rolę Androida wcieliła się Zoie Palmer (Zagubiona tożsamość).

W drugim sezonie do obsady dołączą Melanie Liburd (Gra o tron) jako były skazaniec, Nyx oraz Franka Potente (Tożsamość Bourne'a, Krucjata Bourne'a, Biegnij Lola, biegnij) jako Dowódca Shaddick, która robi wszystko, by utrudnić życie załodze Razy. Serial został stworzony przez Josepha Mallozzi i Paula Mullie (Gwiezdne wrota), produkcją zajęło się Prodigy Pictures (Zagubiona tożsamość). Dark Matter 2 - polska premiera w niedzielę 10 lipca o godz. 21:00 tylko na kanale Sci fi.

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz