Konkurs wspierający letnie pasma filmowe AXN – Przygoda ze Spider-Manem

Tuż przed kinową premierą filmu Spider-Man: Daleko od domu,telewizja AXN,wraz z siecią kin Multikino, organizuje konkurs, promujący wakacyjne pasma filmowe stacji. Nagrodą główną jest wyjazd do Nowego Jorku śladami Spider-Mana.

Uczestnicy, w ramach zadania konkursowego, mają pokazać na zdjęciu jak oglądają telewizję AXN i przesłać numeru biletu do Multikina na film Spider-Man: Daleko od domu (zakupiony na seans filmu Spider-Man: Daleko od domu w dniach 05.07.2019-21.07.2019). Zgłoszeń należy dokonywać w wiadomości prywatnej na profilu AXN Polska na Facebooku.

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd dla dwóch osób do Nowego Jorku śladami Spider-Mana. Nagroda obejmuje m.in. naukę pilotowania drona na Blooklynie, bilety do New York Hall of Science, całodzienne wejście do centrum VR i kolację w nowojorskiej restauracji The View. Nagrody drugiego stopnia to 60 zestawów gadżetów Spider-Man:

20 x zestaw: Mini figurka Spider-Man + butelka na wodę Spider-Man

20 x zestaw: Torba Spider-Man + zestaw naklejek

20 x zestaw: Maska na oczy Spider-Man + Przywieszka do bagażu Spider-Man

Konkurs trwa od 01.07.2019 od godz. 18:00 do 21.07.2019 r. do godz. 23:59 i jest jednym z działań promujących wakacyjne pasma filmowe AXN.

Od czerwca na widzów AXN czeka POTRÓJNA DAWKA EMOCJI. Codziennie w trzech pasmach - porannym, popołudniowym i wieczornym - widzowie będą mogli zobaczyć takie filmowe hity jak m.in. seria o Spider-Manie, Piksele, Smerfy, Oficer Blart i wiele innych.

W weekend premiery filmu Spider-Man: Daleko od domu AXN pokaże pozostałe przygody Człowieka Pająka w trzech częściach filmu Spider-Man i dwóch częściach filmu Niesamowity Spider-Man.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz