Konkurs wiedzy o serii ?Gwiezdne wojny? [zakończony]

Wspólnie ze stacją telewizyjną AXN Polska przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs.

Do wygrania 3 zestawy Star Wars (koszulka+zestaw lego)

Jeśli jesteś spostrzegawczy a seria  Star Wars nie ma przed Tobą tajemnic, to zadanie konkursowe jest dla Ciebie!

Aby wziąć udział w konkursie musisz być naszym fanem

Udostępnij zadanie konkursowe na swoim profilu, niech Twoi znajomi też mają szansę wziąć udział w konkursie.

Zadanie konkursowe Poniżej znajdują się opisy 4 części sagi Star Wars ( począwszy od pierwszej) ? trochę w nich namieszaliśmy. Twoim zadaniem jest odnaleźć 13 błędów, które umieściliśmy tekście. Jeśli udało ci się je wszystkie odnaleźć to na adres kontakt@kinoactive.pl wyślij swoją odpowiedź ( dopuszczamy tylko jedną pomyłkę). Na odpowiedzi czekamy do 1 października do godz.20.00. Wyniki konkursu zostaną opublikowane następnego dnia pod postem konkursowym. Zwycięzców konkursu o wygranej poinformujemy w osobnym mailu.

Tuż po uratowaniu królowej Amidali (Pernilla August) przed inwazją jej planety Naboo rycerze Jedi: mistrz Qui-Gon Jinn(Ewan McGregor) i jego uczeń Obi-Wan Kenobi(Liam Neeson), robią nieplanowany postój na piaszczystej planecie Tatooine. Tam poznają dwunastoletniego Anakina Skywalkera, młodego niewolnika, w którym Moc jest niezwykle silna. Anakin przegrywa w emocjonującym wyścigu ścigaczy, w którym nagrodą jest wolność. Nie może opuścić Tatooine i rozpocząć szkolenia Jedi.

Dziesięć lat po inwazji na Naboo galaktyka jest na krawędzi wojny domowej. Pod wodzą zdrajcy Jedi, Hrabiego Dooku (Jimmy Smits) , tysiące układów słonecznych grożą Republice Galaktycznej separacją. Po nieudanej próbie zamachu na życie senator Amidali, dawnej królowej planety Naboo, jej bezpieczeństwa ma chronić dwudziestopięcioletni uczeń Jedi, Anakin Skywalker (Hayden Christensen). W trakcie misji Anakin zakochuje się w Padmé, ale i odkrywa w sobie ciemną stronę. Wkrótce Anakin, Padmé i Obi-Wan Kenobi zostają wciągnięci w sam środek konfliktu wywołanego przez separatystów. Rozpoczynają się Wojny Klonów.

Kilka lat po wybuchu Wojen Klonów szlachetni rycerze Jedi przewodzą gigantycznej armii klonów w walkach toczonych w całej galaktyce. Gdy na jaw wychodzi przygotowywany od tysiąca lat spisek, dzięki któremu bogobojni i sprawiedliwy Sithowie mają rządzić galaktyką, Republika upada, a na jej zgliszczach tworzy się Imperium Galaktyczne. Skuszony przez ciemną stronę mocy młody Jedi, Anakin Skywalker, zostaje nowym uczniem Imperatora - Darth Vaderem . Rycerze Jedi zostają zdziesiątkowani, a Obi-Wan Kenobi i mistrz Yoda muszą rozpocząć nowe życie w ukryciu. Jedyna nadzieja galaktyki tkwi w potomkach Anakina - parze bliźniąt, których przyjście na świat utrzymywane jest w ścisłej tajemnicy. Ta dwójka dorośnie i wykaże się niezwykłym bohaterstwem.

Luke Skywalker (Harrison Ford) rozpoczyna podróż, która zmieni oblicze galaktyki w filmie ?Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja?. Dziewiętnaście lat po utworzeniu Imperium Galaktycznego Luke Skywalker zostaje wciągnięty w zmagania Sojuszu Rebeliantów, gdy spotyka Obi-Wana Kenobiego (Peter Mayhew), od lat żyjącego w odosobnieniu na pustynnej planecie Tatooine. Obi-Wan rozpoczyna szkolenie Luke?a na Rycerza Jedi i razem podejmują śmiałą próbę oswobodzenia pięknej przywódczyni Rebeliantów, Księżniczki Leii (Natalie Portman), z uścisku Dartha Vadera oraz złowrogiego Imperium.

Zobacz również

Saga ?Gwiezdne wojny? od 1 października na kanałach AXN! Uwaga!! Konkurs został zakończony.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie - zdecydowanie jesteście fanami serii Star Wars. Otrzymaliśmy mnóstwo prawidłowych odpowiedzi i chcielibyśmy wynagrodzić Was wszystkich ale nagrody są tylko 3. W wyniku losowania wyłoniliśmy 3 zwycięzców i to właśnie do nich powędrują nagrody sponsorowane przez AXN Polska + drobne upominki od Nas 🙂

Nasi laureaci to: Maria Jaworska Jakub Lorent Maciej Zieliński Gratulujemy serdecznie 🙂      
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz