Konkurs! Z okazji premiery filmu ?Syn Boży? mamy dla Was DVD z filmem ?Pasja? (Zakończony)

Film Syn Boży to nie tylko film o wierze. Prześladowanie, aresztowanie i skazanie na śmierć niewinnego człowieka ? taka historia nie raz służyła jako scenariusz thrillera. Jednym z najbardziej nieoczekiwanych, a jednocześnie intrygujących wątków Syna Bożego jest przedstawienie panującego wówczas klimatu politycznego, który ukształtował ostatnie dni życia Jezusa.

10 lat po historycznym sukcesie Pasji Mela Gibsona (3,5 miliona widzów w Polsce), nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa ? od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W kinowym obrazie nakręconym przez twórców bijącego rekordy popularności serialu Biblia, w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w Dotyku anioła Romę Downey. Muzykę do filmu skomponował Hans Zimmer, uhonorowany Oscarem twórca kompozycji do Zniewolonego. 12 Years a Slave, Incepcji, Gladiatora i Króla Lwa.

Mamy dla Was 3 egzemplarze filmu Pasja na DVD!

Aby wygrać DVD z filmem Pasja, wystarczy na adres kontakt@kinoactive.pl przesłać odpowiedź na poniższe pytanie.

Dlaczego film Pasja ma trafić akurat do Ciebie? Swoją odpowiedź uzasadnij w 3 zdaniach.

Najlepsze naszym zdaniem wypowiedzi czytelników nagrodzimy filmem DVD.

(UWAGA: odpowiedzi w komentarzach i przesyłane za pośrednictwem Facebooka nie będą brane pod uwagę ? liczą się tylko te, które przyjdą na podany wyżej adres mailowy).

Na odpowiedzi czekamy do środy (2 kwietnia) do godziny 23.59.

Osoby, które wytypujemy, powiadomimy mailem. Jeżeli w ciągu 48 godzin od wysłania przez nas wiadomości nie uzyskamy adresu i potwierdzenia od wybranej osoby, wytypujemy kolejną osobę z listy.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz