Koniec zdjęć na planie „Słabej płci?”

Padł ostatni klaps na planie filmu ?Słaba płeć??, przewrotnej komedii o pokoleniu obecnych trzydziestolatków. Główną bohaterką filmu jest Zośka (Olga Bołądź), z pozoru bezkompromisowa i wyrachowana, jednak pod maską zimnej emocjonalnie skrywa wrażliwość i niespełnienie. W momencie, w którym traci pracę i grunt pod nogami, będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie ? kim tak naprawdę jest? W produkcji będzie można zobaczyć plejadę polskich aktorów, obok Olgi Bołądź występują między innymi Marieta Żukowska, Piotr Głowacki, Piotr Adamczyk i Marcin Korcz. Autorem zdjęć jest Michael Coulter, współtwórca takich przebojów jak: ?Notting Hill?, ?To właśnie miłość?, czy ?Cztery wesela i pogrzeb?.

Zjawiskowa Olga Bołądź (?Służby specjalne?, ?Nad życie?) oraz plejada gwiazd polskiego kina w niepoprawnej romantycznie komedii o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=_VJO2qawLko[/youtube]

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu ? kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy ? użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia ? udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka ? silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

W kinach od 8 stycznia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz