Koniec zdjęć do filmu ?Drużyna? Michała Bielawskiego!

Ekipa Bielawskiego zakończyła etap zdjęciowy na zgrupowaniu w Spale, dokładnie rok po rozpoczęciu pracy na planie.

Ponowne spotkanie z naszą reprezentacją było dla mnie czystą przyjemnością. Po kilkumiesięcznej przerwie czułem się jak ktoś z kadry. Było oczywiste, że dla lepszej konstrukcji filmu nie mogło teraz zabraknąć naszej kamery - mówi Bielawski. Dlatego spotkaliśmy się na poprzedzających sezon badaniach siatkarzy i na jednym z pierwszych treningów reprezentacji. Z wielkim podnieceniem zaczynam ostatni etap pracy nad filmem. Teraz film będzie się wyłaniał z kilkudziesięciu godzin nagrań na stole montażowym. Mam nadzieję, że to co zaplanowałem ułoży się teraz w historię, która będzie dla widzów zaproszeniem w środek siatkarskiego życia i że powstanie z tego ciekawa historia. Już niebawem, od 8 sierpnia widzowie będą mogli obejrzeć film w kinach, w całej Polsce.

Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Premiera poprzedzi rozgrywane w Polsce po raz pierwszy Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland.  Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. Po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny; gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie ten sezon?

Za czym tęskni Michał Winiarski? Jak Michał Kubiak w dzieciństwie reagował na porażki? Co na bezludnej wyspie zrobiłby Krzysztof Ignaczak? Jak wolny czas spędza Marcin Możdżonek? Co po zakończeniu kariery będzie robił Łukasz Żygadło? Jakich cech u innych ludzi szuka Bartosz Kurek? Jak z grupy indywidualności i niezwykłych charakterów stworzyć DRUŻYNĘ?

Zapraszamy na fanpage filmu: Facebook.com/DruzynaFilm

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz