O KONIACH I LUDZIACH (Hross i oss)

Produkcja: Islandia, Niemcy, Norwegia (2013)
Studio: Filmhuset Gruppen, Leiknar Myndir
Premiera:20 lutego 2015 (Polska), 28 sierpnia 2013 (Świat)
Dystrybutor: Spectator
Reżyseria: Benedikt Erlingsson
Scenariusz: Benedikt Erlingsson
Obsada: Ingvar Eggert Sigurasson, Charlotte Boving, Helgi Bjornsson
Gatunek: komedia, dramat, romans
Czas trwania: 85 min
Opis filmu/opis dystrybutora:
Kolbeinn kocha Solveig, A Solveig kocha Kolbeinn. Ale Kolbeinn kocha kogoś jeszcze. A mianowicie swoją ukochaną, zdobywającą medale klacz Granę. Ale Grana jest obsesyjnie zakochana w ogierze Solveig, Brunn. Nadchodzi wiosna, śniegi topnieją, uczucia rozkwitają? Czy to się może dobrze skończyć?

Vernhardur kocha wódkę, a jego koń Jarpur kocha swojego pana. Kiedy na wodach Islandii pojawia się rosyjski statek , wypełniony 96% spirytusem, Vernhardur z miłości do wódki na swoim koniu, postanawia do statku dopłynąć? To nie może się dobrze skończyć!

Grimur kocha dawne drogi konne, ale Eglii kocha je grodzić drutem kolczastym. Podczas konnych wędrówek, Grimur przecina ogrodzenie, a Eglii goni go ciągnikiem po islandzkich górach?To na pewno nie skończy się dobrze!

Johanna kocha swoją klacz Raudka, ale Raudka kocha wolność. W pogoni za koniem, Johanna znajduje na wrzosowisku rannego Grimura, otoczonego wianuszkiem klaczy? To na pewno się skończy dobrze!

Juan Camillo kocha życie i przygody. Jako turysta z Hiszpanii podziwia islandzką naturę i kobiety. Podczas przejażdżki na starym koniu, nagle spada śnieg. Czy historia gorącego Hiszpana i islandzkiego konia może skończyć się dobrze??

Galeria zdjęć
Zwiastuny

[column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ne1vWypV-l8&feature=youtu.be[/youtube]

[/column]

[column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=PioiZAtZVT4[/youtube]

[/column]

Spoty
Recenzja kinowa filmu:
Wiadomości:
Twórcy filmu:
Video wywiady:
Ciekawostki:
Nagrody:
Głosy prasy:
Wydanie DVD I Blu-Ray:

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz