Konferencja prasowa z udziałem Wiliama Fichtnera gwiazdą serialu „Przekraczając granice”

Wczoraj w Multikinie Złote Tarasy odbyła się konferencja prasowa z udziałem hollywoodzkiego aktora Wiliama Fichtnera, który przyjechał do Polski na specjalne zaproszenie AXN Central Europe a także by promować nowy sezon serialu ?Przekraczając granice?. W konferencji udział wzięła wybrana grupa fanów jak również dziennikarze licznych mediów.

fot. kinoactive

Spotkanie rozpoczęło się o 11.15 specjalnie przygotowanym brunchem dla fanów. Największą jednak niespodzianką dla fanów było pojawienie się aktora, który bardzo chętnie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi, podpisywał zdjęcia a także z przyjemnością pozował do pamiątkowych zdjęć z uczestnikami konferencji.

fot. kinoactive

Całą oprawę spotkania z aktorem fani zawdzięczają ekipie AXN, która wszystko przygotowała perfekcyjnie, każdy szczegół spotkania był ?dopięty na ostatni guzik?.

fot. kinoactive

Po branchu o godz.12.00 fani wraz z Wiliamem Fichtnerem obejrzeli pierwszy odcinek drugiego sezonu ?Przekraczając granice? by zaraz po emisji serialu wziąć udział w panelu dyskusyjnym. Gwiazda serialu bardzo chętnie odpowiadała na pytania uczestników konferencji. Nie zabrakło emocji, humoru i wielu wspaniałych niezapomnianych wrażeń.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz