Koncert Pearl Jam, Beyoncé, Coldplay i Eda Sheerana z festiwalu Global Citizen 2015 tylko w TVP2

Już w najbliższą sobotę, 26 września na scenie muzycznej w Central Parku, w ramach festiwalu Global Citizen, spotkają się największe światowe gwiazdy muzyki rozrywkowej ? Pearl Jam, Coldplay, Beyoncé i Ed Sheeran! Na trwającą 60 minut relację z tego koncertu TVP2 zaprasza w poniedziałek o godz. 22:55.

W dniach od 28 września do 6 października 2015 r. w Nowym Jorku odbędzie się kolejne zgromadzenie Organizacji Narodów Zjednoczonych. W jego jubileuszowej, 70-tej już sesji wezmą udział najważniejsi politycy i działacze społeczni z całego świata, którzy w konstruktywnej dyskusji szukać będą rozwiązań dla najważniejszych problemów współczesnego świata, jakimi są: głód, ubóstwo oraz niebezpieczne zmiany klimatyczne.

Wydarzeniem specjalnym towarzyszącym sesji będzie wyjątkowy, trwający 6 godzin koncert ? Global Citizen Festival ? promujący ideę zrównoważonego rozwoju oraz wzywający do solidarnej walki z ubóstwem dotykającym niemal 1 miliard ludzi na świecie. W sobotę, 26 września na scenie w Central Parku zagrają m.in.: Pearl Jam, Beyoncé, Ed Sheeran i Coldplay. Gospodarzami koncertu będą popularni aktorzy, m.in. Salma Hayek (współzałożycielka, wspólnie z Beyoncé, organizacji wspierającej kobiety na świecie Chime For Change), Kerry Washington, Olivia Wilde, Hugh Jackman i inni.

Występy gwiazd wzbogacą krótkie filmy dokumentalne, przygotowane przez Richarda Curtisa ? reżysera kinowych bestsellerów (?Dziennik Bridget Jones?, ?To właśnie miłość?, ?Notting Hill?). W koncercie weźmie udział również wokalista U2 - Bono oraz Malala ? laureatka pokojowej nagrody Nobla z 2014 r. 60-minutowy skrót tego wydarzenia przygotowany przez BBC, transmitowany będzie przez stacje telewizyjne na całym świecie, w tym TVP2 ? jako jedyną stację w Polsce.

Poniedziałek, 28 września o godz. 22:55 w TVP2

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz