Koncert André Rieu – transmisja LIVE w Kinie Praha!

19. lipca br. o godz. 20.00 w kinie Praha odbędzie się transmisja LIVE koncertu André Rieu, jednego z najwybitniejszych skrzypków i dyrygentów, założyciela Orkiestry Johanna Straussa. Koncert transmitowany będzie niemal na całym świecie. W Warszawie TYLKO w Kinie Praha. Bilety już w sprzedaży!

André Rieu to jeden z najważniejszych muzyków na świecie, ogromnie zafascynowany muzyką Johanna Straussa. W czasie jego koncertów muzyka poważna przeplatana jest utworami ludowymi, muzyką filmową oraz fragmentami współczesnych utworów. Sam artysta często w czasie występów zmienia swoją rolę ? raz jest dyrygentem, raz solistą. Wszystko to składa się na niesamowitą atmosferę i niezapomniane przeżycia. 19 lipca w Kinie Praha, w wyjątkowym, jubileuszowym koncercie prosto z Maastrich, zobaczymy Króla Walca ? André Rieu. Swoimi wykonaniami porywa publiczność, która chętnie wstaje z miejsc, by wspólnie tańczyć i śpiewać. Gwarantujemy ? po tym koncercie zakochacie się w muzyce poważnej!

Cena biletu  ? 45 zł

Cena biletu ulgowego ? 40 zł

Sprzedaż biletów w kasie kina.

W przypadku rezerwacji bilety trzeba wykupić maksymalnie do godziny przed rozpoczęciem koncertu. Pula biletów do rezerwacji jest ograniczona.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz