Komu Kurdej-Szatan powie „Dzień dobry, kocham cię!”? – ruszyły zdjęcia do nowej komedii Zatorskiego

6 lipca w Warszawie wystartowały zdjęcia do komedii romantycznej ?Dzień dobry,kocham cię!?, najnowszego projektu producentów ?Śniadania do łóżka? i ?To nie tak jak myślisz, Kotku? oraz reżysera Ryszarda Zatorskiego, autora największych kinowych hitów ostatnich lat: ?Tylko mnie kochaj?, ?Dlaczego nie!? i ?Nigdy w życiu!?.

W rolach głównych występują ? po raz pierwszy na dużym ekranie ? najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i serialowy przystojniak, Aleksy Komorowski (?Wszystko przed nami?, ?Cisza nad rozlewiskiem?).

?Dzień dobry, kocham cię!? to przezabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki trzydziestolatków, których losy śledzimy od ich przypadkowego spotkania, niespodziewanego rozstania, przez żmudne, wzajemne poszukiwania w dżungli wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału.

Szymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach ? Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada ? i to dosłownie ? na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony. Miłosnemu duetowi towarzyszą: Olga Bołądź (?Skrzydlate świnie?, ?Nad życie?, ?Dziewczyna z szafy?), Paweł Domagała (?80 milionów?, ?Wkręceni?), Olga Frycz (?Wszystko co kocham?, ?Miłość na wybiegu?, seria ?Nad rozlewiskiem?), Anna Dereszowska (?Lejdis?, ?Nigdy nie mów nigdy?, ?Randka w ciemno?, ), Łukasz Gorlicki (?Facet (nie)potrzebny od zaraz?, ?Brzydula?) oraz Maciej Musiał (?Mój biegun?, ?Baby są jakieś inne?, ?Rodzinka.pl?).

Zdjęcia w całości realizowane będą w stolicy. Za produkcję odpowiada Figaro Film. Dystrybucją filmu zajmie się Kino Świat. Premiera zapowiadana jest na 7 listopada 2014. Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz