Komu Barbara Kurdej-Szatan powie ?Dzień dobry, kocham cię??

Przystojny lekarz, a może playboy z k(l)asą?

Komu Barbara Kurdej-Szatan powie ?Dzień dobry, kocham cię??

 Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. Teraz sympatyczna blondynka szykuje się do debiutu na dużym ekranie. W roli głównej, z uroczym uśmiechem, na rolkach, w doborowym towarzystwie, m.in. Macieja Musiała, Olgi Bołądź, Aleksego Komorowskiego, Łukasza Garlickiego i Pawła Domagały ? aktorskiego odkrycia hitu ?Wkręceni?, powalczy o względy kinomanów w komedii romantycznej ?Dzień dobry, kocham cię?. Nowy przezabawny film twórców przebojów ?Śniadanie do łóżka?, ?Nigdy w życiu!? i ?Tylko mnie kochaj? zagości w kinach 7 listopada, a już dziś prezentujemy niepublikowane zdjęcia z tej pełnej humoru i gwiazd produkcji.

?Dzień dobry, kocham cię? to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na? ślubnym kobiercu.

?Na razie nie dociera do mnie jeszcze to wszystko. Gdy dostałam scenariusz, bardzo się ucieszyłam, ale potem pojawił się ogromny stres ? w końcu miał to być mój debiut w tak znaczącej roli!? ? mówi Kurdej-Szatan. ? ?Moja bohaterka i imienniczka, Basia, pracuje w korporacji i jest na takim etapie życia, że nie chce się z nikim wiązać. Zajmuje się sobą, chodzi na siłownię, jeździ na rolkach i właśnie w takim momencie spotyka tego jedynego, czyli Szymona. Dosłownie wpadają na siebie. To miłość od pierwszego? zderzenia. Prywatnie też miałam podobną sytuacją ? spotkałam miłość życia w momencie, gdy jej nie szukałam. Z Basią łączy mnie również jej pozytywne nastawienie do życia? ? opowiada.

?Szymon, miłość Basi, jest niesamowicie przystojnym facetem, za którym szaleją wszystkie pielęgniarki w szpitalu. Jednak on wybiera przypadkowo spotkaną na ulicy dziewczynę. Para od razu łapie ze sobą kontakt. Rozumieją się, jakby znali się od lat. Na drodze do ich szczęścia staje jednak Leon, kolega Basi z podstawówki, który pojawia się dosłownie znikąd. Zaczyna ją adorować, osaczać, nawet prosi o rękę. Ale Leon szuka żony, bo tatuś mu kazał; wszystko robi pod jego dyktando, nie jest sobą, nie robi tego, co czuje i to jest maksymalnie słabe. Osobiście nie chciałabym mieć takiego faceta? ? śmieje się Kurdej-Szatan.

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach ? Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada ? i to dosłownie ? na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego? zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W nowym filmie producentów ?Śniadania do łóżka? i ?To nie tak jak myślisz, kotku? i reżysera Ryszarda Zatorskiego, autora największych kinowych hitów ostatnich lat ?Tylko mnie kochaj?, ?Dlaczego nie!?, ?Nigdy w życiu!? ? po raz pierwszy w głównych rolach na dużym ekranie ? wystąpią najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i serialowy przystojniak, Aleksy Komorowski (?Wszystko przed nami?, ?Cisza nad rozlewiskiem?). Miłosnemu duetowi towarzyszą: Olga Bołądź (?Skrzydlate świnie?, ?Nad życie?, ?Dziewczyna z szafy?), Paweł Domagała (?80 milionów?, ?Wkręceni?), Anna Dereszowska (?Lejdis?, ?Nigdy nie mów nigdy?, ?Randka w ciemno?), Łukasz Garlicki (?Facet (nie)potrzebny od zaraz?, ?BrzydUla?), Weronika Książkiewicz (?Podejrzani zakochani?, ?Ile waży koń trojański??) oraz Maciej Musiał (?Mój biegun?, ?Rodzinka.pl?).

DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ w kinach od 7 listopada 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz