Komediowe „Wejście Smoka”

Cezary Żak i Artur Barciś gotowi na komediowe wejście smoka! 6 września uwielbiany duet z ?Rancza? błyśnie ogniem i humorem w rolach Kelwina i Celsjusza Popiołków, smoczych braci z animacji ?Rycerz Blaszka. Pogromca smoków?. Jak przekonują aktorzy, smok to nie to samo co szampon i odżywka w jednym, więc kłopotów z tytułu wspólnego cielska raczej nie zabraknie.

 

Wideo-wywiad z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=iGn7_66IqFY&list=UUpBSoEzBOZkbhzonTh8dWOw[/youtube]

 

  

?Gramy dwie głowy tego samego smoka. To znaczy głowy są różne, a reszta jest wspólna, nad czym nieco ubolewałem. Nawet zapytałem reżysera, czy nie ma opcji, by jakoś to sobie podzielić. Ja mógłbym mieć żołądek, serce, no i wątrobę, bo tę mam bardzo zdrową.? ? tłumaczy Żak.

Dosyć monotonny żywot na dnie starej kopalni upływa braciom Popiołek na pilnowaniu skarbów, odstraszaniu nielicznych śmiałków, którzy chcą je zdobyć oraz niekończących się kłótniach, wynikających z różnic w temperamentach obu łepetyn. Bracia Popiołek uwielbiają straszyć intruzów i snuć wizję ich popielenia, palenia, grilowania i pieczenia na ruszcie, jednak tak naprawdę ich gadatliwe paszcze przyczepione są do tułowia kryjącego dobre serce i nikomu poczciwa dwugłowa poczwara krzywdy nie zrobi.

Poza gwiazdami ?Rancza? w obsadzie ?Blaszki? pojawią się również: Jacek Braciak ? w tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji,a także ? etatowy czarny charakter polskiego kina Janusz Chabior w roli złodziejaszka Boba oraz dubbingowy specjalista do zadań specjalnych i misji pozornie niemożliwych Jarosław Boberek, jako smoczek Koks. Rycersko-smoczą ekipę filmu dopełnia znana z hitów ?Mulan? i ?Ralph Demolka? Jolanta Fraszyńska w roli dzielnej Bo - pierwszej damy dworu rycerza Blaszki.

 

Sir Blaszka, najweselszy rycerz królestwa Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Niesłusznie oskarżony o kradzież, zostaje pozbawiony zamku, tytułu i wygnany. Jedynym sposobem na odzyskanie honoru jest pokonanie smoka. Blaszka i jego przyjaciele ? waleczny smoczek Koks oraz wierny koń mechaniczny Czoper ? ruszają w pełną przygód wyprawę na koniec świata. Razem przyjdzie im stanąć do walki z dwugłowym potworem, ocalić piękną księżniczkę Bo i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.

?Prawdziwy rycerz musi?- teledysk do piosenki z filmu ?Rycerz Blaszka. Pogromca smoków?:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=Zki1s_-Itgw[/youtube]

 

 

Polski zwiastun ?Rycerz Blaszka. Pogromca smoków?:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=ll9Z4in2cCM[/youtube]

 

 

RYCERZ BLASZKA. POGROMCA SMOKÓW w kinach od 6 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz