Komedia ?Ani słowa więcej? podczas grudniowego ?Kina na obcasach?!

We wtorek 3 grudnia w ramach projektu ?Kino na obcasach? odbędzie się pokaz komedii ?Ani słowa więcej? z Jamesem Gandolfinim w roli głównej.

3 grudnia podczas ?Kina na obcasach?, jego uczestniczki będą mogły obejrzeć komedię ?Ani słowa więcej?, w której rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja opowieściami o swoim byłym mężu, przedstawiając go w negatywnym świetle i opowiadając pikantne szczegóły z ich wspólnego pożycia (źródło Filmweb 2013).

Grudniowe spotkanie w ramach cyklu ?Kino na obcasach? odbędzie się w 27 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź, Lublin

Bilety na grudniowe ?Kino na obcasach? już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-ani-slowa-wiecej/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz