Kolumbijska milionerka chce trójkąta z Sharon Stone!

9 maja na ekranach polskich kin zagości ?Casanova po przejściach? komediowy hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA. W gwiazdorskiej osadzie filmu, poza Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone, zobaczymy najlepiej zarabiającą aktorkę telewizyjną świata ? Sofię Vergarę. Kolumbijska piękność, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, da popis komediowego talentu i odkryje wdzięki w śmiałych scenach miłosnego trójkąta.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=r2DfZEW2bcc[/youtube]

W komedii ?Casanova po przejściach? Vergara wciela się w Selimę, najbardziej wyzwoloną postać w całym filmie. Jej bohaterka jest otwarta na łóżkowe eksperymenty i zafascynowana ideą trójkąta miłosnego. Ona nie ma żadnych oporów ? mówi Vergara ? Jest gotowa na odrobinę ryzyka w życiu i zależy jej przede wszystkim na dobrej zabawie. Fakt, że jest mężatką, w żaden sposób jej nie ogranicza. To typ skandalistki, która zrobi wszystko, na co ma ochotę. To zabawna postać, która wnosi do filmu dużo humoru. Myślę, że jest to powód, dla którego zaproponowano mi właśnie mi tę rolę.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=0B79RkBxSgU[/youtube]

Niebotyczne zarobki i status ?najbardziej pożądanej kobiety świata? serwisu AskMen pozostały bez wpływu na charakter gwiazdy. W branży i mediach Vergara cieszy się opinią osoby skromnej, otwartej i niezwykle ciepłej. Swych rozmówców urzeka poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Do historii przeszła jej wypowiedź z wywiadu udzielonego Us Weekly: Ojciec powiedział mi kiedyś, że jeśli zajmę się pozowaniem, to na zdjęciach z pewnością będę wyglądać jak dziwka. Odpowiedziałam, że z wielkimi ?buforami?, które odziedziczyłam po jego matce, wygląd dziwki to ja mam na co dzień ? śmiała się aktorka.

 

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz