Kolorowe Ladies Night z pokazem hitu „Love, Rosie”

Październikowe Ladies Night w Cinema City rozświetli ekranizacja bestsellera Cecylii Ahem "Love, Rosie". Jest tobłyskotliwa komedia romantyczna z nutką przygody i rewelacyjnego brytyjskiego humoru. Czy przyjaźń może przetrwać największe zawody miłosne? Wszystkie Panie dowiedzą się tego już 30 października w Cinema City czyli na dwa miesiące przed oficjalną premierą filmu w Polsce!

Cinema City zaprasza wszystkie Panie na pokaz filmu "Love, Rosie"! Drugi jesienny wieczór Ladies Night odbędzie się pod znakiem brytyjskiego humoru i niezwykłej miłosnej historii. Produkcja Christiana Dittera to ekranizacja słynnej książki, która zdobyła status bestsellera nie tylko w Anglii. Film dotyka odwiecznego problemu związków damsko-męskich, jakim jest przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Czy taki układ może przerodzić się w coś poważniejszego? Jeśli tak, czy niesie za sobą mnóstwo konsekwencji zwalniając jednocześnie od odpowiedzialności? Główni bohaterowie Love, Rosie ? Rosie i Alex ? znają się od podstawówki, ale nigdy nie zdecydowali się na krok dalej. Kiedy ich związki zaczynają się rozpadać i zmieniać, przekonują się, że do tej pory nie doceniali siły swoich uczuć do najbliższej sobie osoby. Warto w gronie przyjaciółek sprawdzić, co czeka nas na końcu tęczy już 30 października w wybranych kinach Cinema City!

Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu każda z pań będzie mogła m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze ? miło spędzić czas. Na wszystkie uczestniczki czeka moc konkursów i atrakcyjnych nagród.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem "Love, Rosie" oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 30 października w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz