Kodowe seanse przez całe wakacje w Kijów.Centrum!

Przez całe wakacje amatorzy dobrego kina będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty portalu kodyrabatowe.pl i Kijów.Centrum. Bilet do kina na dowolny film 2D będzie kosztował zaledwie 12 zł, a bilet na sesans 3D - 14 zł.

Do pobrania kodu rabatowego nie trzeba będzie się rejestrować, ani podawać dodatkowych danych. Wystarczy wejść na stronę Kodowych Seansów i wygenerować plik pdf. Znajdujący się tam kod można przesłać mailem, zapisać w telefonie lub po prostu przepisać i pokazać przed zakupem biletów w siedzibie kina.

- To już druga akcja, którą przeprowadzamy razem z kinem Kijów.Centrum. Podczas pierwszej edycji wiele osób miało okazję zaznajomić się z ofertą kinową i repertuarem granym w największej sali kinowej Małopolski. Wierzymy, że tego lata będzie podobnie - mówi Agnieszka Polit z portalu kodyrabatowe.pl.

Przez wakacyjny czas kino Kijów.Centrum zapewniło swoim widzom wiele nowości. Amatorzy hollywodzkich superprodukcji będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie najnowsze przygody pojazdów zmieniających się w gigantyczne roboty, czyli "Transformers: Wiek zagłady". Osoby szukające romantycznych historii porwie film "Zacznijmy od nowa", pokazujący jak jedno spotkanie może całkowicie zmienić twoje życie, a chcących się wybrać na rodzinny seans rozbawi "Jak wystresować smoka 2", czyli druga część przygód dzielnych wikingów, którym udało się oswoić bestie ziejące ogniem.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz