Kocham Kino w Multikinie: ?Psy? Pasikowskiego po cyfrowej rekonstrukcji

?Bo to zła kobieta była?, ?Nie chce mi się z tobą gadać? czy ?Co ty (?) wiesz o zabijaniu?. To tylko kilka cytatów z filmu ?Psy? Władysława Pasikowskiego, które przeszły do powszechnego użycia. Nic dziwnego ? to film, który szybko obrósł legendą i zyskał miano dzieła kultowego. Teraz wraca na ekrany kin po cyfrowej rekonstrukcji ? w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Już 13 maja zaprezentujemy go w ramach cyklu Kocham Kino w Mutikinie.

Nie lada gratka czeka na widzów Multikina Złote Tarasy. Po seansie filmu odbędzie się spotkanie ze specjalnymi gośćmi. Zaproszenie do rozmowy z Grażyną Torbicką i widzami przyjęli Cezary Pazura oraz bardzo rzadko pojawiający się publicznie reżyser filmu, Władysław Pasikowski. Partnerem pokazów jest Kino RP i Cyfrowe Repozytorium Filmowe, odpowiadające za rekonstrukcję filmu oraz Studio Filmowe Zebra.

Organizatorami wspólnego przedsięwzięcia Kocham Kino w Multikinie są Program Drugi Telewizji Polskiej, wydawca magazynu i pasma Kocham Kino oraz Multikino.

Kocham Kino w Multikinie: ?Psy?, reż. Władysław Pasikowski Wtorek, 13 maja, godz. 19:00 Kina, w których odbędzie się seans filmu: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

W Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się pokaz prowadzony przez Grażynę Torbicką oraz spotkanie publiczności z gośćmi: Władysławem Pasikowskim i Cezarym Pazurą.

Ceny biletów: Normalny (Warszawa): 22 zł, Normalny (poza Warszawą): 20 zł, Ulgowy (Warszawa): 18 zł, Ulgowy (poza Warszawą): 16 zł Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz