?Kochaj!? w ramach cyklu ?Kino na Obcasach? w Multikinie

Komedia o wieczorze panieńskim, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli. ?Kochaj!? ? nowy film twórców hitu ?Mój rower? sieć Multikino pokaże premierowo 7 czerwca w wybranych kinach podczas czerwcowej edycji projektu ?Kino na Obcasach?.

Kochaj_Kino na Obcasach_PLAKAT

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym? Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor ? Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy ? lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Kolejna odsłona projektu ?Kino na Obcasach? odbędzie się 7 czerwca br. w wybranych kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Partnerem czerwcowej edycji ?Kina na Obcasach? jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu ?Kino na Obcasach?, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Na cykl seansów ?Kino na Obcasach? zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją Jeepa? Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów ?Kino na Obcasach? do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz