Kochaj, jakby jutra miało nie być ? przedpremierowy pokaz filmu ?Chemia? w ramach Kocham Kino 1 października 2015 w Multikinie

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu Bartka Prokopowicza ?Chemia? ? energetyzującej love story o głodzie życia. ?Chemia? w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie ? już 1 października o godz. 19:00.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz ? założycielki Fundacji Rak?n?Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska (?Bejbi blues?), Tomasz Schuchardt (?Jesteś Bogiem?), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz (?Herkules?, ?Wenus w futrze?, ?Rzeź?).

Chciałem nakręcić pozytywny film, a nie prosić o współczucie. Zaznaczyć, że nawet w ekstremalnie trudnych okolicznościach można godnie żyć. Być głodnym życia w momencie, kiedy najmniej istotne rzeczy znaczą najwięcej. Magda mówiła, mi że odnajduje szczęście i przyjemność w każdym doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy jest ono pozytywne czy negatywne, ważne, że po prostu JEST. Pod płaszczykiem surrealistycznego i czarnego humoru chciałem przemycić treści trudne i poważne, takie jak strach przed samotnością, miłością, bliskością, przed drugim człowiekiem, aż w końcu strach przed śmiercią - Bartek Prokopowicz, reżyser.

Kolejna odsłona cyklu ?Kocham Kino w Multikinie? odbędzie się 1 października o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Szczecin, Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa ? Ursynów, Wrocław Pasaż

Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland zapraszają uczestników cyklu seansów Kocham Kino w Multikinie do konkursu ?Fiat 500x w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/maratony/nowy-fiat-500x-podczas-teatrow-i-kocham-kino-w-multikinie-1

Bilety na październikowe ?Kocham Kino w Multikinie? można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz