?Klopsiki kontratakują? podczas ?Kina od kuchni?

W poniedziałek 21 października w kinach sieci Multikino w ramach cyklu ?Kino od kuchni? zostanie zaprezentowana animacja familijna ?Klopsiki kontratakują?.

Na październikowy pokaz w ramach cyklu ?Kino od kuchni? wybrano film ?Klopsiki kontratakują? ? kontynuację animowanej komedii ?Klopsiki i inne zjawiska pogodowe?. Świat wreszcie poznał się na geniuszu konstruktora Flinta Lockwooda. Został on nawet zaproszony do współpracy przez firmę, która wymyśla różne nowoczesne technologie ułatwiające życie. Niestety, Flint nagle dowiaduje się, że jego poprzedni, nieudany wynalazek - maszyna zmieniająca wodę w żywność - nadal działa. Ale teraz produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy (jerzęta? zwijedzenie?). Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić, a los świata znowu spoczywa w rękach Flinta. W polskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Jacek Bończyk, Monika Pikuła, Tomasz Borkowski i Anna Sztejner-Pierczyńska.

21 października ?Kino od kuchni? odbędzie się w wybranych Multikinach: Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Szczecin, Koszalin, Zabrze, Rybnik, Rzeszów, Gdynia.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 18 złotych. Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę www.multikino.pl. Sponsorami cyklu ?Kino od kuchni? zostali: LG oraz Alma.

Patronat medialny nad akcją objęli: miesięcznik ?Kuchnia?, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/imprezy/kino-od-kuchni-diana/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz