?Klopsiki kontratakują? z niezwykłymi atrakcjami dla dzieci

Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy na imprezach dla dzieci odbywające się w paru miastach Polski już od tego weekendu.

Zapraszamy do smakowitej zabawy do: - Galerii Kazimierz w Krakowie (ul. Podgórska 34), w niedzielę 22 września od godz. 12.00 do godz. 19.00, - Manufaktury w Łodzi (ul. Drewnowska 58), w sobotę 28 września od godz. 12.00 do 19.00, - Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 22), w niedzielę 29 września od godz. 12.00 do 19.00, - Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (al. Grunwaldzka 141), w sobotę 5 października od godz. 12.00 do 19.00, - Galerii Malta w Poznaniu (Abpa Baraniaka 8), w niedzielę 6 października od godz. 12.00 do 19.00, - CH Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82), w sobotę 12 października od godz. 12.00 do 19.00.

Włączcie się w wir pysznej rozrywki. Każdy nienasycony smakosz znajdzie coś dla siebie. Tak jak Flint spróbujmy przepłynąć śniadaniowe bagna, przejść papudzunglę czy przebyć cukierkową górę. To nic trudnego. To bułka z ciastem. I możliwość wygrania ciekawych nagród. Porwie nas istne tornado gier i zabaw. Będziemy mieli okazję tworzyć z balonów przedziwne postaci, które pojawiły się za sprawą maszyny Fliinta. Będziemy robić m.in. takodyle, szympagrysy, hipomniaki czy takobestię. Zarówno dzieci jak i rodzice, w specjalnie zrobionej na tę okazję strefie filmowej, będą mogli przypomnieć sobie film ?Klopsiki i inne zjawiska pogodowe?. Na pewno zgłodnieją po obejrzeniu spadających z nieba ton wybornego jedzenia. Na to też mamy rozwiązanie. Zadbamy o ukojenie burzy kubków smakowych. Wszystkich głodnych kolejnych wrażeń zapraszamy do wyjątkowej strefy kulinarnej. W strefie tej wcielimy się nie tylko w kucharzy, ale i w naukowców. W trakcie imprezy do dyspozycji dzieci i rodziców oddana będzie strefa kulinarna, gdzie pod okiem profesjonalnego kucharza będą mogli wdrożyć się w tajniki przyrządzania zmutowanych ciastek czy lodów. Puścić wodze fantazji w dekorowaniu zrobionych przez siebie lizaków. Nie będzie to tylko zwykłe gotowanie. Flint jest niezwykłym naukowcem, dlatego my też wprowadzimy dzieci w świat nauki połączony z naturą . Doświadczony kucharz wraz z chętnymi uczestnikami apetycznych warsztatów, wykonają pokazy kuchni molekularnej. Wykorzystają wiedzę naukową w kuchni. Celowo wywołamy nawałnicę reakcji chemicznych i fizycznych, aby pokazać jak opanować naukę na kuchennym blacie, otrzymać czyste smaki, niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach. Wykonamy pomarańczowe spaghetti i zaserwujemy je w kiwi. Czyż to nie jest czysta fantazja kulinarna? A czy mieliście okazję przyrządzać drinki molekularne? Napoje, które dymią. Tylko teraz dzięki dystrybutorowi filmu ?Klopsiki kontratakują? będzie takowa okazja.

Wchodząc w świt klopsikowych imprez niewątpliwie znajdziecie się w epicentrum nawałnicy jedzenia, zabawy i nauki. To także jedyna okazja aby zostać fotoreporterem klopsików i innych zjawisk pogodowych. Weźcie aparat i utrwalcie huragan radości wszystkich uczestników zabaw. W końcu ?Klopsiki kontratakują?.

Już od 11 października, w kinach będziecie mogli obejrzeć film ?Klopsiki kontratakują?. Przekonajcie się sami czy czeka nas globalna zagłada.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz