„Klaskoholik” Adamczyk i Więckiewicz, który wypiera się twardzielstwa! Wielkie niespodzianki w dubbingu „Małego Księcia”

Robert Więckiewicz wypiera się? twardzielstwa! Piotr Adamczyk zdradza, że jest ?klaskoholikiem?. Maciej Musiał skrywa tajemnicę. A Małgorzata Kożuchowska wciąga córkę w sidła korporacji. Czas na wielkie niespodzianki w dubbingu ?Małego Księcia?.

Zdjęcia z warszawskiej premiery filmu.

4 sierpnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera ?Małego Księcia? ? wysokobudżetowej adaptacji jednej z najukochańszych książek wszech czasów. Na pokazie animacji, poza tłumem gości i zaproszonych sław, nie zabrakło gwiazd polskiego dubbingu. Obsadę reprezentowali m.in.: Anna Cieślak, która również poprowadziła premierę, Piotr Adamczyk, Maciej Musiał, Włodzimierz Press, Antoni Pawlicki oraz młodzi aktorzy ? Bernard Lewandowski i Aleksandra Kowalicka. Odliczając dni do wejścia ?Małego Księcia? na ekrany, prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia oraz klip, w którym gwiazdy opowiadają o swoich rolach. Przygotujcie się na wielkie niespodzianki.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=jgIgd06eoeQ[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=H7JPzgHZBNw[/youtube]

"Mały Książę" w kinach od 7 sierpnia

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz