KŁAMSTEWKO na jedynym pokazie specjalnym w pierwszym w Polsce wirtualnym kinie!

KŁAMSTEWKO z nagrodzoną Złotym Globem Awkwafiną już we wtorek na jedynym pokazie specjalnym w pierwszym w Polsce wirtualnym kinie!

M2 Films zaprasza na pokaz specjalny filmu KŁAMSTEWKO, pełnej humoru i wzruszeń opowieści, która w lutym tego roku podbiła serca widzów i krytyków! Pokaz odbędzie się we wtorek 28 kwietnia o godz. 19.00 w wirtualnej sali krakowskiego Kina Pod Baranami, na platformie e-kinopodbaranami.pl. Bilety już w sprzedaży!

KŁAMSTEWKO to pełna wdzięku i serca komedia o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją, podróżując z odległych stron świata, pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. W rolach głównych nagrodzona Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki rewelacyjna Awkwafina i niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła statuetkę Film Independent Spirit Awards.

THE FAREWELL 2 (2).jpg

Seans w wirtualnej sali Kina Pod Baranami będzie jedyną okazją, żeby w najbliższym czasie obejrzeć tę zabawną i wzruszającą produkcję w sieci! Pokaz rozpoczyna się o 19:00, a sprzedaż biletów kończy się o 19:15, a więc tak jak w tradycyjnym kinie, lepiej się nie spóźniać! Po filmie odbędzie się wirtualna dyskusja na portalu ZOOM. Gościem Kina Pod Baranami będzie Tomasz Łętocha – absolwent Studiów Azjatyckich Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w Azji mieszkał prawie dwa lata. Najpierw w roku 2016/17 jako student Uniwersytet w Xiamen w Chinach, później jako student Chinese Culture University na Tajwanie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz