Kirsten Dunst i Viggo Mortensen w thrillerze pełnym napięcia i erotyzmu!

Już 21 listopada na ekranach kin ?Rozgrywka? ? ?klasyczny porywający thriller, pełen napięcia i erotyzmu? (Glamour) ?z olśniewającą trójką aktorów u szczytu formy? (Variety). W stylowym thrillerze zobaczymy nominowanego do Oscara - Viggo Mortensena, nagrodzoną Złotą Palmą Kirsten Dunst oraz nominowanego do Złotego Globu Oscara Isaaca. Reżyserem filmu jest scenarzysta kultowego już ?Drive? - Hossein Amini.

Bohaterami filmu ?Rozgrywka? są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na kolację. Nie wie, że to początek niebezpiecznej intrygi. Pomiędzy trójką bohaterów rozpocznie się gra, z której zwycięsko wyjdzie ten, kto wyprzedzi ruchy przeciwnika.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Z6Cr_iw284E[/youtube]

?Jako reżyser miałem niezwykle osobisty stosunek do każdej z trzech głównych postaci. Nie chciałem przyglądać się im pod mikroskopem, lecz stać się współwinnym ich występków, podzielać ich moralne i uczuciowe dylematy, lęki i miłosne zawody ? ? mówi Amini ? ?nie chciałem nakręcić pocztówkowej wersji Grecji czy Turcji z lat 60., a zamiast tego pokazać świat, odzwierciedlający ich stan umysłu oraz upadek do osobistych piekieł?.

?Ten z pozoru klasyczny thriller wybija się na tle dzisiejszego kina gatunku, pierwszorzędną jakością i wciągającą fabułą? ? pisze o filmie Digital Spy.

?ROZGRYWKA? w kinach od 21 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz