KINO MYSZKI NORKI – wyjątkowe spotkanie 9 stycznia w Kinie Praha!

Kino Praha i Klub Myszki Norki zapraszają na niezwykły cykl spotkań KINO MYSZKI NORKI w Kinie Praha, czyli ?Oglądanie, gadanie, działanie?. Zapraszamy najmłodszych już 9 stycznia na pokazy bajek połączone z warsztatami twórczymi. Bilety tylko 7 zł!

Myszka Norka, postać z Fundacji Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą?, przyjaciółka dzieci z całej Polski, raz w miesiącu w Kinie Praha ogląda z dziećmi ciekawe, emocjonujące bajki, których fabuła staje się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie. Treść filmu jest inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi pobudza zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przynosi dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawnia i zwiększa potencjał dziecka!

Zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Myszką Norką w Kinie Praha! KINO MYSZKI NORKI: (drugi czwartek miesiąca) Najbliższe spotkanie: 9 styczeń, godz.17.30 pokaz bajek + zabawa z Myszką Norką Cena biletu: 7 zł REZERWACJA BILETÓW: Kasa Kina Praha ul. Jagiellońska 26 03-719 Warszawa tel. 22 343 03 02
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz