Kino IMAX zaprasza na magiczne wyspy Galapagos!

Na Oceanie Spokojnym można znaleźć niezwykłą krainę, w której żyją tysiące niesamowitych gatunków zwierząt. Galapagos albo inaczej Wyspy Żółwie, to jedno z ostatnich i najpiękniejszych miejsc na naszej planecie. Widzowie będą mogli zobaczyć ten zaczarowany świat w filmie Galapagos 3D: Cud natury, już 19 września na największym kinowym ekranie IMAX!

Ten wspaniały archipelag składający się z 19 wysp i towarzyszących mu wysepek, został odkryty właściwie przez przypadek. Sprawił jednak, że ludzie musieli zmienić swój sposób pojmowania świata i natury. Na wyspach Galapagos odrębne gatunki zwierząt koegzystują ze sobą i dzielą wulkaniczne terytorium. W tym samym środowisku żyją długowieczne gigantyczne żółwie, zabawne choć dostojne kormorany, ?smokopodobne? legwany morskie, głuptaki i wiele innych. Tylko w kinie IMAX krystalicznie czysty obraz przybliży widzom wyjątkową faunę i florę w tym sercu Oceanu Spokojnego. Dzika natura nie była jeszcze nigdy tak blisko i nie wyglądała tak realistycznie. Efekty 3D zachwycą nawet bardzo wymagających widzów, pokazując każdy detal tych wspaniałych wysp. Film Galapagos 3D: Cud natury to przygoda dla całej rodziny, a szczególnie dla młodszych fanów przyrody, którzy będą mogli zobaczyć ten raj na Ziemi i poznać jego pochodzenie w olśniewającej technologii IMAX 3D.

Pokazy filmu Galapagos 3D: Cud natury będą odbywały się we wszystkich kinach IMAX (Warszawa Sadyba, Kraków Plaza, Katowice Punkt 44, Poznań Plaza i Łódź Manufaktura) od 19 września.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz