Kino z Biedronką ? ponad 10 tysięcy widzów na plenerowych seansach

35 seansów filmowych w 35 wybranych miejscowościach na terenie całego kraju, 10 kinowych przebojów z Polski i ze świata. Filmy dla wszystkich ? poruszające historie, zabawne komedie oraz nagłe zwroty akcji ? kolejna edycja Kina z Biedronką już za nami!

Pokazem oscarowego ?Marsjanina? w Warce ? malowniczej miejscowości nad rzeką Pilicą ? zakończyła się czwarta edycja Kina z Biedronką. Tegoroczna odsłona projektu zgromadziła na bezpłatnych plenerowych seansach filmowych ponad 10 tysięcy widzów.

Kino z Biedronka? w Kros?nie

Kino z Biedronką odwiedziło 35 miejscowości, w których pod hasłem ?Kino dla wszystkich, największe filmowe hity? wyświetliło filmy dla wszystkich zainteresowanych. W programie znalazło się 10 wyselekcjonowanych tytułów, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, w tym m.in.: przebojowa hollywoodzka produkcja ?Iluzja?, polska komedia romantyczna ?Dzień dobry, kocham Cię!?, trzymający w napięciu ?Szybcy i wściekli 7? oraz dedykowane najmłodszym widzom, bijące rekordy popularności ?Wakacje Mikołajka? i ?Paddington?.

Bezpłatne pokazy filmowe odbywały się po zmroku na parkingach sklepów Biedronka, m.in.: w Pińczowie, Działdowie, Stegnie, Malborku, Hajnówce czy Mikołajkach. Na publiczność czekała specjalnie przygotowana widownia z 300 miejscami siedzącymi, plenerowy ekran kinowy oraz specjalna atrakcja w postaci fotościanki, dzięki której każdy mógł stać się gwiazdą światowego kina i uwiecznić swój wizerunek na pamiątkowej fotografii. Przed seansami wyświetlane były także filmiki edukacyjne, które w przejrzysty sposób przedstawiały zasady segregacji odpadów oraz właściwe postawy proekologiczne. Filmiki powstały w ramach współpracy z Organizacją Odzysku Opakowań Rekopol S.A. w zakresie edukacji ekologicznej klientów.

W dotychczasowych edycjach z seansów w ramach Kina z Biedronką od 2013 roku skorzystało ponad 40 tysięcy osób. Za obsługę audiowizualną projektu odpowiada firma Outdoor Cinema.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz