Kilkuletni aktor Eli Snyder

Jeśli znacie reżysera Zacka Snydera i oglądacie jego produkcje uważnie - to na pewno zwróciliście uwagę na pewnego chłopca, który pojawia się w kilku istotnych momentach. Otóż jest to syn Snydera, Eli który miał okazję zagrać we wszystkich kasowych filmach swojego ojca. Zack Snyder odpowiada za jedne z najlepszych ekranizacji komiksów, a także za niesamowite kino zaprezentowane w produkcji Sucker Punch. Wszystkie tytuły Zacka są bardzo charakterystycznymi filmami - ich potencjał pochodzi nie tylko z samej historii, ale również ze sposobu w jaki reżyser kręci swoje dzieło. W przyszłym roku będziemy mogli oglądać ambitną wersję Supermana (Man of Steel), do którego zatrudnił takie gwiazdy jak Henry Cavill (Kal El/Clark Kent), czy Russell Crowe (Jor El). Eli pierwszy raz miał okazję pojawić się w filmie, który także wyniósł karierę jego ojca na zupełnie inny poziom. W ekranizacji głośnego komiksu "300" to właśnie młody Snyder jest siedmioletnim Leonidasem.
Leonidas/Eli Snyder
                                  Potem jeszcze raz zagościł na planie zdjęciowym, również odgrywając młodszą wersję jednego z głównych bohaterów. Wcielając się w małego Rorschacha pokonał kilku starszych chłopców w dość brutalny sposób. Kadr pochodzi oczywiście z filmu The Watchmen.
Rorschach
                            Niestety w Sucker Punch rola nie była już tak konkretna. Eli pojawia się tylko przez chwilę, jako jeden z młodych żołnierzy. Szkoda, bo wtedy ma już trochę więcej lat, niż w 300 i zapewne lepsze umiejętności aktorskie.                               Ciekawe, czy w przygodach najsłynniejszego superbohatera w historii komiksu, Eli jeszcze raz odegra młodszą wersję głównej postaci.                                              
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz