Kid Cudi za sterami śmigłowca!

Dla reżysera Scotta Waugha obsadzenie filmu "Need for speed" ciekawymi aktorami było jednym z najważniejszych aspektów przygotowań do zdjęć. Udało mu się w jednej produkcji zgromadzić aktorów, którzy właśnie stają się gwiazdami Hollywood. Są to Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots i Dakota Johnson. Wśród nich niewątpliwie na uwagę zasługuje Scott Mescudi, bardziej znany pod pseudonimem Kid Cudi.

Kid Cudi to raper, tekściarz, gitarzysta, producent płyt oraz aktor. Debiutował w 2008 roku albumem A Kid Named Cudi, który był owocem współpracy z marką odzieżową. Mixtape dostępny był do darmowego pobrania z Internetu i zwrócił uwagę Kanye Westa. Od tamtej pory artysta współpracował z największymi gwiazdami branży muzycznej, takimi jak Jay Z, Pharell Williams, Kings of Leon, David Guetta, MGMT, Rihanna, Lady Gaga, czy wspomniany już Kanye West. Jako aktor w swoim dorobku ma już spore doświadczenie, oprócz kilku ról filmowych na koncie ma główną rolę w serialu komediowym Jak to się robi w Ameryce, emitowanym przez HBO od 2010 roku.

W "Need for speed" Kid wciela się w rolę Bennego. To uwielbiający dobrą zabawę i cięte riposty pracownik warsztatu samochodowego. Podczas  weekendów lata wojskowymi śmigłowcami? I właśnie tej umiejętności Kid musiał nauczyć się przed rozpoczęciem zdjęć. Reżyserowi zależało, żeby umieszczać aktorów w prawdziwych sytuacjach i nakręcić cały film bez korzystania z green screenu. W związku z tym Kid Cudi musiał wsiąść za stery helikoptera. ?Uwielbiam taki realizm?, zachwyca się Cudi. ?Nie miałem wcześniej okazji latać, więc trochę się tym martwiłem, ale gdy po przybyciu na plan Scott Waugh powiedział mi, że robimy wszystko na żywo, odparłem mu, że piszę się na takie coś. Było wspaniale?.

 

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=MGG-aXywO2g[/youtube]

"Need for speed" premiera 21 marca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz