Kevin Costner w filmie „Umysł przestępcy” – premiera VOD w Polsce

Kevin Costner i Ryan Reynolds w brawurowym kryminale "Umysł przestępcy"

Już 2 sierpnia serwis Cineman VOD udostępni po raz pierwszy w Polsce film Ariela Vromena "Umysł przestępcy" z Kevinem Costnerem w roli głównej. Film będzie można obejrzeć wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD do 1 września.

"Umysł przestępcy" to thriller science-fiction o przemianie groźnego przestępcy w agenta CIA. Konsekwencje niezwykłego eksperymentu przekroczą najśmielsze oczekiwania zarówno służb specjalnych, jak i samego twórcy nowatorskiej metody. W roli bezwzględnego, amoralnego więźnia Jericho, któremu przeszczepione zostaną umiejętności agenta, wystąpił Kevin Costner, laureat dwóch Oscarów za "Tańczącego z wilkami". W rolę Pope'a, którego wiedzę i zdolności ma przejąć przestępca, wcielił się Ryan Reynolds, znany takich hitów jak "Pogrzebany", "Green Latern" czy "Deadpool". W obsadzie znaleźli się również Gary Oldman, Tommy Lee Jones oraz Gal Gadot - najnowsze wcielenie Wonder Woman.

Za reżyserię filmu odpowiada Ariel Vromen, twórca filmu "Iceman. Historia mordercy" - biografii Richarda Kuklinskiego, mordercy na usługach amerykańskiej mafii. Scenariusz napisali Douglas Cook i David Weisberg, mający na swoim koncie nominowaną do Oscara "Twierdzę" z Seanem Connery i Nicolasem Cagem oraz "Podwójne zagrożenie".

Polska premiera na Cineman VOD 2 sierpnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz