Kevin Costner w filmie „Ostatni gwizdek” – premiera w Polsce na Cineman.pl

Już od 16 września na Cineman.pl internauci będą mogli zobaczyć film "Ostatni gwizdek", barwną opowieść o kulisach transferów w NFL - największej zawodowej ligi amerykańskiego futbolu. Film dostępny jest premierowo, wyłącznie w ofercie Super Premium VOD, jeszcze przed polskim wydaniem DVD.

Akcja "Ostatniego gwizdka" toczy się w dniu transferów, czyli jednym z najważniejszych dla NFL dni w roku. Właśnie teraz decydują się losy graczy i drużyn. Ten, kto pozyska najlepszych zawodników, ma szansę na zdobycie Super Bowl i ogromnych pieniędzy w kolejnym sezonie. Sonny Weaver - manager osławionego zespołu Buffalo Bills - ma 24 godziny, aby zgarnąć do zespołu kolejne gwiazdy lub zaryzykować i zatrudnić młode talenty.

W roli głównej wystąpił dwukrotny laureat Oscara Kevin Costner ("Tańczący z wilkami", "Bodyguard"). Partneruje mu legendarny dziennikarz sportowy i wieloletni sprawozdawca meczy NFL - Chris Berman. W filmie zobaczymy także Chadwick'a Boseman'a, wschodzącą gwiazdę Hollywood, którego już niebawem będzie można podziwiać na dużym ekranie w biograficznym filmie poświęconym Jamesowi Brownowi. Film reżyserował Ivan Reitman, współtwórca kultowych "Pogromców duchów". Autorem muzyki do filmu jest nominowany do Oscara John Debney, którego kompozycje znalazły się w takich filmach jak "Pasja" czy "Sin City: Miasto grzechu".

Kolejną polską premierą, na którą zaprosi internetowe kino Cineman.pl, będzie udostępniany od 30 września w ramach oferty Super Premium VOD "Książę" z Jasonem Patricem w roli głównej. W filmie wzięły udział także uznane gwiazdy: Bruce Willis i John Cusack oraz raper 50 Cent.

Kino Internetowe Cineman.pl to blisko 950 filmów dostępnych online "na żądanie". Ponad 400 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz