Keira Knightley uległa tylko Jamesowi Bondowi w ?Zacznijmy od nowa?

Przed laty brytyjski Narodowy Instytut Niewidomych nazwał Keirę Knightley posiadaczką drugiego w kolejności najseksowniejszego głosu świata; zaraz po Seanie Connery. Dziś z wokalnych umiejętności gwiazdy postanowił skorzystać sam John Carney, twórca oscarowego hitu ?Once?. Dla sympatycznej piratki z Karaibów rola w jego najnowszej komedii ?Zacznijmy od nowa? była ? jak sama mówi ? miłą odskocznią od ciągłego umierania na dużym ekranie.

Keira Knightley przyznaje, że ostatnio grywała głównie w filmach historycznych i kostiumowych. ?Śmierć krążyła nad niemal każdą z bohaterek, którą zagrałam w ciągu ostatnich pięciu lat? ? żartuje aktorka. ? ?Zdecydowałam, że jeśli tylko pojawi się okazja zagrania kogoś, kto nie musi przechodzić przez ciężkie załamanie nerwowe zakończone śmiercią, to z przyjemnością z niej skorzystam. Rzadko trafia się propozycja grania w filmie tak przepełnionym pozytywną energią i nadzieją.?

W ?Zacznijmy od nowa? Knightley wciela się w Grettę, początkującą piosenkarkę i kompozytorkę, która rozpoczyna nowy rozdział życia u boku wziętego muzyka, granego przez Adama Levine?a z zespołu Maroon 5. ?Nie było problemem zgodzić się na udział w filmie, bo z miejsca pokochałam tę historię? ? mówi aktorka. ? ?Dopiero po czasie dotarło do mnie, na co się porwałam. W ?Zacznijmy od nowa? miałam nie tylko grać, ale i śpiewać. I to w towarzystwie ludzi, którzy głosem zarabiają na życie. Na ile się dało, odsuwałam strach od siebie, jednak po wejściu do studia wszystkie obawy wróciły z podwójną mocą.?

?Keira niepotrzebnie się denerwowała? ? uspokaja Adam Levine. ?Jest bardzo utalentowana. Gdyby zdecydowała się wystąpić w ?The Voice?, koniecznie chciałbym mieć ją w swojej drużynie? ? deklaruje wokalista, na co dzień zasiadający w jury amerykańskiego talent show. Efekt spotkania ?najseksowniejszego głosu świata? z ?najseksowniejszym żyjącym mężczyzną?, jak tytułuje się Levine?a, poznamy 4 lipca, gdy nowy film Carneya zagości na polskich ekranach.

ZACZNIJMY OD NOWA w kinach od 4 lipca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz