Keira Knightley w ramionach Hulka na plakacie ?Zacznijmy od nowa?

John Carney, twórca oscarowego hitu ?Once?, powraca z filmem ?Zacznijmy od nowa? ? podnoszącą na duchu komedią producentów ?Wpadki? i ?40-letniego prawiczka?, która swoim bezpretensjonalnym wdziękiem podbija serca publiczności na całym świecie. W doborowej obsadzie filmu, obok Keiry Knightley (?Piratów z Karaibów?) i Marka Ruffalo (?Avengers?), debiutujący w kinie Adam Levine z zespołu Maroon 5, nominowane do Oscara Hailee Steinfeld (?Prawdziwe męstwo?) i Catherine Keener (?Capote?), muzycy Mos Def i Cee Lo Green oraz nagrodzony BAFTA gwiazdor brytyjskiej komedii James Corden (?Gwen & Stacey?). Dodatkowym bohaterem komedii Carneya jest tętniący muzyką, życiem, optymizmem i kolorami Nowy Jork.

Ona ? Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) ? wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością? Rozstał się z żoną (Keener), jego więź z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie ich dwojga?

?Ten film zdecydowania poprawia samopoczucie!? The Wrap ?Cudowna historia. Urocza, zabawna i z sercem.? movies.com ?Czysta przyjemność. Fantastyczne, ciepłe kreacje Keiry Knightley i Marka Ruffalo.? Screen International

ZACZNIJMY OD NOWA w kinach od 4 lipca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz