Kate Mara i jej sekrety!

Kate Mara na amerykańskiej premierze ?Transcendencji? pojawiła się w złotej sukience Valentino z idealnie dobranym pod nią metalicznym makijażem. Reporterom zdradziła, że sekretem jej looku jest zawsze? krem nawilżający. Aktorka w swoim najnowszym filmie wciela się w Bree, przywódczynię ekstremistów z RIFT, nie przywiązującą bynajmniej wagi do wartości materialnych, a której zaangażowanie w antytechnologiczną działalność nie zna żadnych granic.

 

?Rozmawialiśmy z reżyserem o tym, co mogło sprawić, że Bree stała się taką osobą ? doszliśmy do wniosku, że chciała po prostu ratować świat, ale w pewnym momencie zaczęło się to wiązać z mordowaniem ludzi, co ją całkowicie zmieniło?, wyjaśnia Mara. ?W trakcie filmu odkrywamy, że Bree osobiście doświadczyła eksperymentów związanych ze sztuczną inteligencją, gdy pracowała w laboratorium. To, co zobaczyła, wpłynęło na nią tak mocno, że przeszła na drugą stronę?, dodaje aktorka.

Kate Mara gra od 15. roku życia, kiedy zadebiutowała w ?Zagubionych sercach? Sydneya Pollacka. W 2005 roku wcieliła się w córkę Heatha Ledgera w ?Tajemnicy Brokeback Mountain? Anga Lee, a w kolejnych latach zagrała między innymi w ?Strzelcu? Antoine'a Fuquy, ?Iron Man 2? Jona Favreau, ?HappyThankYouMorePlease? Josha Radnora, ?Transsiberian? Brada Andersona oraz ?127 godzinach? Danny'ego Boyle'a. Ma na swoim koncie także występy w popularnych serialach telewizyjnych ?American Horror Story? oraz ?House of Cards?.

Transcendencja W KINACH OD 9 MAJA

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz