Karolak go pobił i zrobił w bałwana! Marcin Perchuć kolejną ofiarą Niegrzecznego Mikołaja.

Zapewne nie takiego przyjęcia ze strony gwiazd ?Listów do M. 2? spodziewał się nowy aktor w serii ? Marcin Perchuć. Już w swojej pierwszej scenie został znokautowany, a co gorsze zrobiony w bałwana przez Tomasza Karolaka! ?On się dopuścił czegoś, co każdego faceta uderzyłoby w serce, prosto po komorze. To już nie były żarty? ? odgraża się odtwórca roli Niegrzecznego Świętego Mikołaja.

?To było spotkanie dwóch dominujących samców, więc nasz konflikt szybko się zadzierzgnął? ? przedstawia swoją wersję wypadków Perchuć. W ?Listach do M. 2? aktor wciela się w nowego partnera Katarzyny Zielińskiej. I szybko naraża się postaci granej przez Karolaka.

Ich pierwsze starcie to spory, bez mała kaskaderski wyczyn. ?Sam się przestraszyłem, jak przeczytałem o tym w scenariuszu?. Scena kończy się bijatyką, w której głowa Perchucia zostaje dosłownie wbita w wielką maskę od kostiumu pluszowego bałwana. ?Był problem z oczami i kilka razy konkretnie trzepnąłem o wieszaki? ? mówi ofiara Karolaka.

Jaki motyw stał za wielką awanturą aktorów, nie zdradzamy. Rozwiązanie zagadki przyniesie kontynuacja najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat. ?Listy do M. 2? ? komedia jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, trafi do kin w całej Polsce 13 listopada.

Marcin Perchuć czeka na ?Listy do M. 2?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=mrsZu3Awx1k[/youtube]

"Listy do M 2" w kinach od 13 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

3 thoughts on “Karolak go pobił i zrobił w bałwana! Marcin Perchuć kolejną ofiarą Niegrzecznego Mikołaja.

Dodaj komentarz