„Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” w Cinema City

Już 26 marca prawdziwi bohaterowie powrócą do sieci kin Cinema City! Jedna z najpopularniejszych postaci komiksowego wydawnictwa Marvel zmierzy się ze swoim najpotężniejszym wrogiem. Rewelacyjna obsada i fantastyczna historia drugiej części przygód Steve?a Rogersa to najlepsze kino akcji w tym roku.

Mocny punkt

Filmowa adaptacja "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" zapowiadana jest jako najlepsza produkcja w filmowym dorobku Marvel Studios (studia należącego do wydawnictwa Marvel). Nie bez powodu! Seria ta uznawana jest za najlepszą w komiksowym uniwersum tego bohatera. Za reżyserię odpowiadają bracia Joe i Anthony Russo, którzy potwierdzili swój kunszt wieloletnim doświadczeniem w pracy przy amerykańskich seriach telewizyjnych. Cinema City zaprasza wszystkich fanów gatunku, a także miłośników kina przygodowego na wspaniałą popkulturową ucztę już od 26 marca!

 

Kolejny element

Jako jeden z założycieli i członek grupy Mścicieli, Kapitan Ameryka jest postacią spajającą cały komiksowy świat studia Marvel. Po raz pierwszy widzowie zobaczyli go w filmie Kapitan Ameryka: First Avenger, nawiązującego jednocześnie do późniejszej produkcji Avengers. Druga część przygód Steve?a Rogersa, która już 26 marca wchodzi do kin, to także kolejny element kinowej układanki przygotowanej przez studio, w której skład wchodzą m.in. Incredible Hulk, Iron Man 3, czy Thor: Mroczny Świat. Zimowy Żołnierz poprowadzi fabularnie widzów do kolejnej odsłony przygód Mścicieli, czyli Avengers: Age of Ultron, której należy spodziewać się na ekranach w 2015 roku.

Doborowe towarzystwo

Odkąd wydawnictwo Marvel należy do grupy Disney, wszystkie filmy tego studia osiągnęły zupełnie nowy poziom. Nie inaczej jest z Zimowym Żołnierzem. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Scarlett Johansson (jako Czarna Wdowa), Chris Evans (czyli Kapitan Ameryka), Anthon Mackie (Sokół), Samuel L. Jackson (Nick Fury) i Robert Redford, jako szef organizacji szpiegowskiej. W miarę rozwoju historii dołączy do nich Frank Grillo jako Crossbones i mistrz mma federacji UFC: George St. Pierre, jako wirtuoz sztuk walki Batroc. To jednak nie wszystko. Odtwórca roli Zimowego Żołnierza Sebastian Stan przeszedł morderczy trening, aby praktycznie stać się specjalnie wyszkoloną ?maszyną?, nastawioną na likwidację Kapitana Ameryki. W Cinema City będziecie mogli zobaczyć również fantastyczne efekty specjalne w 3D, które spotęgują i jeszcze lepiej oddadzą potencjał tej produkcji!

Najtrudniejsza decyzja

Steve Rogers to najlepszy eksperyment amerykańskiego rządu. Anemiczny nastolatek ze złotym sercem ? dzięki nauce stał się niezniszczalnym, sprawiedliwym i niezwykle inteligentnym superżołnierzem. Pokonał Red Skulla, prowadził Avengers do walki z Chitauri i nordyckim bogiem Lokim ? idealny dowódca, genialny komandos. Jednak jego największa słabość to niemożność podjęcia decyzji wbrew zasadom. Teraz stanie naprzeciw swoim najgorszym koszmarom z przeszłości w postaci sowieckiego agenta znanego pod pseudonimem Zimowy Żołnierz. Musi wybierać pomiędzy sentymentami a rozkazami, pomiędzy ratowaniem świata a możliwością naprawienia złych decyzji.

Premiera filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" już 26 marca we wszystkich kinach Cinema City w 2D i 3D.

Film również od 26 marca w 3D na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz