Kapitan Ameryka podróżuje Snowpiercerem!

Chris Evans rozkochał w sobie Koreańczyków już jakiś czas temu. Filmy z jego udziałem ? ?Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie? Joe Johnstona oraz ?Avengers? Jossa Whedona ? zyskały w tym kraju niebywałą popularność. W ?Snowpiercerze: Arce przyszłości? aktor wcielił się w rolę Curtisa, młodego przywódcy pociągowej rebelii.

Snowpiercer: Arka przyszłości był niesamowicie fajnym projektem, przy którym mogłem współpracować ze znakomitym reżyserem oraz fantastycznymi aktorami. Bong ma wielkie wyczucie fachu oraz unikatowy system pracy. W większości filmów scenę zaczyna się od nakręcenia planu ogólnego, a potem zarejestrowania zbliżeń aktorów. Później w montażowni odpowiedni człowiek znajduje w tym konkretny rytm i nadaje całości tempa. Storyboardy Bonga pokazują, że on już wszystko zmontował wcześniej w swojej głowie. To tak jakbyś budował dom i zamiast powiedzenia, że potrzebujesz gwoździ, mówisz, że musisz za minutę dostać 53 gwoździe, powiedział Chris Evans.

Pociąg jest ostatnim bastionem ludzkości w lodowatym, futurystycznym świecie. Eksperyment w walce z globalnym ociepleniem wywołuje epokę lodowcową, która zabija prawie całe życie na Ziemi. Szansę na przetrwanie mają jedynie pasażerowie pociągu. Od 17 lat bez postoju okrąża on zamarznięty świat. Film zrealizowany jest z ogromnym rozmachem produkcyjnym. Imponująca jest także obsada. W tym pierwszym anglojęzycznym projekcie Bong Joon-ho udział wzięły gwiazdy o międzynarodowej sławie: Tilda Swinton, Chros Evans, John Hurt, Ed Harris, Jamie Bell oraz Octavia Spencer.

SNOWPIERCER: ARKA PRZYSZŁOŚCI

(Snowpiercer)

PREMIERA: 11 KWIETNIA 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz