Kapitalnie zabawny film, który o źle urządzonym świecie opowiada językiem ?Amelii? ? przedpremierowy pokaz filmu ?Zupełnie Nowy Testament? 14 grudnia 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu ?Zupełnie Nowy Testament? już 14 grudnia o godz. 19:00. ?Zupełnie Nowy Testament? jest pełną gagów i absurdalnego humoru ?Biblią dla opornych?, niezłą komedią i przyzwoitą tragedią. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 15 grudnia 2015 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa. ?Zupełnie Nowy Testament? to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela (?Mr. Nobody?, ?Ósmy dzień?) z Benoît Poelvoorde (?Nic do oclenia?), Yolande Moreau (?Serafina?) i Catherine Deneuve w rolach głównych.

Kolejna odsłona cyklu ?Kocham Kino w Multikinie? odbędzie się 14 grudnia o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań ? Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa ? Ursynów i Wrocław Pasaż.

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się 15 grudnia 2015 o godz. 19.00 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Bilety na grudniowe ?Kocham Kino w Multikinie? można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz