Już w piątek w Multikinie ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci

W piątek 22 listopada w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci. Będzie to maraton z jedną z najpopularniejszych serii ostatnich lat, która powstała na podstawie bestsellerowych powieści pisarki Suzanne Collins.Ta noc to gwarancja wielkich emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie.

W nocy z 22 na 23 listopada uczestnicy ENEMEFU: Noc Igrzysk Śmierci zobaczą dwa filmy z wciągającą fabułą, świetnymi efektami specjalnymi oraz wyrazistymi bohaterami, w których wcielają się doskonali aktorzy.Pierwsza część ?Igrzysk Śmierci? odniosła ogromny sukces i zdobyła rzesze fanów na całym świecie, a druga część serii to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W repertuarze znalazły się:?IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA? (premierowo) oraz ?IGRZYSKA ŚMIERCI?. Zostaną one wyświetlone chronologicznie.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci odbędzie się 22 listopada (piątek) jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce: Czechowice-Dziedzice, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Informacje o filmach: ?Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia? - PREMIEROWO! The Hunger Games: Catching Fire, USA 2013, 146' Reżyseria: Francis Lawrence Scenariusz: Simon Beaufoy, Michael Arndt Obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman Muzyka: James Newton Howard

Pokaz premierowy jednej z najbardziej wyczekiwanych premier 2013 roku! Kontynuacja pierwszej części ?Igrzysk śmierci", które stały się hitem na całym świecie.

Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen oraz Peeta Mellark udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich wyczyn. W tym samym czasie prezydent Snow przystępuje do organizacji jubileuszowych, 75. Igrzysk, w których dawni zwycięzcy będą musieli stanąć przeciwko sobie. Te wydarzenia mogą zmienić państwo Panem na zawsze.

?W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii Suzanne Collins, która jest jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

?Igrzyska śmierci? The Hunger Games, USA 2012, 142' Scenariusz i reżyseria: Gary Ross Obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Woody Harrelson Muzyka: T-Bone Burnett, James Newton Howard

?Igrzyska śmierci" to jeden z największych hitów 2012 roku.

Film przedstawia wydarzenia z przyszłości. Nie ma już Stanów Zjednoczonych - zamiast nich powstaje państwo Panem. Władze stolicy zmuszają podległe rejony do corocznej ofiary w postaci chłopca i dziewczyny. Muszą oni brać udział w transmitowanym przez telewizję turnieju na śmierć i życie.

Niesamowita historia, świetna reżyseria, doskonała muzyka. A ponadto obsada wśród której oprócz młodych aktorów pojawili się m.in.: Woody Harrelson, Stanley Tucci, a także Lenny Kravitz.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz