Już w piątek ENEMEF: Noc Niezgodnej z premierą ?Wiernej?

11 marca br. w sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Niezgodnej. Uczestnicy wydarzenia poza ?Niezgodną? i ?Zbuntowaną? będą mogli premierowo zobaczyć ?Wierną?, czyli najnowszą część serii.

ENEMEF: Noc Niezgodnej, czyli słynna seria Veroniki Roth na wielkim ekranie wraz z premierowym pokazem najnowszej części "Wierna". Ten maraton to fascynująca i nieprzewidywalna podróż w czasie i przestrzeni. W bezwzględnym świecie podzielonym na frakcje poznajemy nieugiętą Tris, która musi walczyć o własne wartości oraz bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jak bohaterka poradzi sobie z trudnymi wyborami i wewnętrznymi konfliktami? Czy uda jej się pokonać system i ostatecznie wygrać to, co w życiu jest najważniejsze? W repertuarze:

NIEZGODNA, ZBUNTOWANA, WIERNA - premierowo!

Dołącz do Nocy Niezgodnej na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1704676429818274/

Więcej informacji: http://www.enemef.pl

ENEMEF: Noc Niezgodnej odbędzie się 11 marca (piątek) jednocześnie w 22 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów: od 25 do 33 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką 33 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:30 rano.

Kolejność emisji filmów: Filmy zostaną zaprezentowane w jedynej słusznej kolejności, czyli chronologicznie.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: brak możliwości rezerwacji biletów, bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina, przedsprzedaż rozpocznie się 26 lutego.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz